Як розблокувати магнітолу в Ford. ford focus 3 разлочить.

Сучасні магнітоли в Ford відповідають вимогам автолюбителів. Вони прості у використанні, забезпечують якісне звучання улюбленої музики, в них є можливість підключати зовнішні носії. Коли вона працює, час у пробках проходить з користю: і розслабитися можна, і інтерактивно отримати нові знання. щоб насолодитися всім цим, при першому включенні магнітоли необхідно її розблокувати.
Вам знадобиться
  • - магнітола
  • - кейкод (якщо є)
  • - серійний номер магнітоли
  • - тонкі металеві предмети
  • - спеціальна програма
  • - документи на автомобіль
Інструкція
1
Якщо магнітола нова, то при першому включенні вона може повести себе по-різному (в залежності від моделі): відразу вивести на дисплей слово CODE або запустити зворотний відлік часу. При другому варіанті дочекайтеся, коли час закінчиться. Натисніть і утримуйте протягом 3-5 секунд певну кнопку (зазвичай, 6 або варіант з двома кнопками: 6 + 1). На дисплеї повинно відобразитися слово CODE.
2
Введіть кейкод, що складається з чотирьох цифр. Зазвичай він видається разом із самою магнітолою. Натискайте "1" декілька разів, поки на панелі не висвітиться потрібна цифра. Для набору другої цифри коду натискайте "2". Слідом "3" і "4". Дивіться уважно, щоб всі цифри збіглися з кейкодом.
3
Натисніть "5" для підтвердження, коли на панелі відобразиться вірний код. Після виконаних дій магнітола включиться, і можна насолоджуватися улюбленою музикою! Обов'язково запишіть кейкод.
4
При знятті акумулятора, магнітола автоматично відключається. В такому випадку необхідно буде заново вводити код. Якщо його втрачено, витягнете магнітолу з гнізда.
5
На бічній панелі пристрою повинна бути спеціальна наклейка. На ній зазначений серійний номер. Зазвичай, він починається з будь-якої літери (часто М).
6
Існує кілька програм для підбору загубленого коду. Завантажуєте вподобану з інтернету, встановлюєте на комп'ютер, відкриваєте. Вводите серійний номер. Програма підбирає код. Як ввести його в магнітолу - кроки 1-3.
Зверніть увагу
На введення коду дається 10 спроб. Будьте гранично внімательни.Забить його дуже легко, тому обов'язково запишіть його! Тоді, при наступному знятті акумулятора, вам не доведеться генерувати новий!
Корисна порада
Якщо магнітола рідна, то при наявності всіх документів на машину в офіційному сервісному центрі можуть безкоштовно надати послугу по розкодування. Якщо до магнітоли є інструкція, ґрунтовно вивчіть її.