Як відключати інтернет для користувача. заборона доступу в Інтернера правами адміна.

Якщо до одного комп'ютера мають доступ декілька користувачів, може виникнути ситуація, коли комусь із них буде потрібно заборонити доступ в інтернет . На роботі це викликається міркуваннями корпоративної безопаности, будинки - батьківською турботою.
Інструкція
1
Для призначення користувачам різних прав і можливостей необхідно, щоб кожен з них працював в системі під своїм обліковим записом. І, звичайно, кожен з них повинен тримати в секреті свій пароль на вхід. Щоб заборонити користувачеві доступ в інтернет , вам будуть потрібні права адміністратора. Розкрийте подвійним кліком вузол «Облікові записи» в «Панелі управління" і клацніть по потрібній записи. У новому вікні перейдіть за посиланням «Зміна типу облікового запису» і переведіть перемикач «Вибір нового типу ...» в положення «Адміністратор». Натисніть кнопку «Змінити тип ...»
2
З меню «Пуск» вибирайте команду «Завершення сеансу». Натисніть кнопку «Змінити користувача" і зайдіть в систему під обліковим записом, якому збираєтеся відключити інтернет . В «Панелі управління» розкрийте вузол «Мережеві підключення». В розділі «ЛВС або високошвидкісний bнтернет» клацніть правою клавішею по іконці «Підключення по локальній мережі" і натисніть "Відключити».
3
Можна відключити мережеву карту у даного профілю. Клацніть правою клавішею по піктограмі "Мій комп'ютер" і вибирайте «Властивості». Перейдіть у вкладку «Обладнання» і натисніть «Диспетчер пристроїв». Розкрийте список «Мережеві плати», клацанням правої клавіші по іконці мережевої карти викликайте контекстне меню і вибирайте опцію «Вимкнути». Поверх іконки з'явиться зображення хрестика.
4
Знову викликайте команду «Завершення сеансу» з меню «Пуск» і зайдіть в систему під своїм обліковим записом. В «Панелі управління» клацніть двічі «Облікові записи», вибирайте потрібний аккаунт і змініть його тип на «Обмежену запис». Цей користувач в своєму профілі не зможе включити ні мережеву карту, ні мережеве підключення. При спробі виправити підключення з'явиться системне повідомлення «У вас немає прав ...»
5
За замовчуванням увійти в систему під вбудованої обліковим записом «Адміністратор» можна без пароля. Щоб її викликати, потрібно двічі натиснути Ctrl + Alt + Delete. Якщо користувач, якого ви відлучили від інтернет а, знає про це, він може легко обійти ваші заборони. На всякий випадок призначте пароль і для «учеткі» адміністратора, якщо вам вкрай необхідно заборонити вихід в мережу для когось із тих, хто має доступ до комп'ютера.