Як поміняти личинку замка запалювання. Як поміняти штир із замка запалювання.

Іноді у автолюбителів виникають ситуації, коли погано вставляється або погано провертається ключ вимикача запалювання . В цьому випадку можна спробувати замінити личинку його замка .
Вам знадобиться
  • - личинка в комплекті з новими ключами;
  • - хрестоподібна викрутка;
  • - тонка годинна викрутка;
  • - тонке свердло;
  • - зубило;
  • - молоток;
  • - пассатижи.
Інструкція
1
Отсоедините клему «мінусового» дроти від акумулятора. Відверніть гвинти, що з'єднують кожухи рульової колонки. Два з них знаходяться близько керма і два - близько панелі приладів.
2
Відверніть саморізи кріплення нижнього і верхнього кожуха рульової колонки. Зніміть кожухи. Доступ до замку вимикача запалювання відкритий. В принципі, личинку замка можна дістати вже на даному етапі. Для цього витягніть бічній штифт, що утримує її в замку. Це можна зробити тонкою часовий викруткою при постукуванні по ній маленьким молотком. Якщо штифт чи не витягується, спробуйте акуратно висвердлити личинку тонким свердлом.
3
Якщо ви вирішили вийняти замок запалювання перш, ніж міняти личинку, то для цього спочатку відверніть болти кріплення вимикача запалювання . Це потрібно робити за допомогою молотка і зубила, так як головки у них зрізані. Злегка послабте їх, а потім викрутити пассатижами. З рульової колонки зніміть скобу і замок запалювання , від'єднайте електричний роз'єм.
4
Відверніть саморіз кріплення реле запалювання , вийміть його з-під панелі і від'єднайте роз'єм. Роз'єднаєте «масовий» провід реле. Хрестоподібної викруткою відверніть саморіз, відіжміть засувку, зніміть кришку і контактну групу. Отже, ви вийняли вимикач запалювання .
5
Вийміть личинку з замка вимикача запалювання так, як описано в пункті 2. Проведіть її заміну. Перевірте роботу замка з новою личинкою, повернувши ключ запалювання . Встановіть вимикач запалювання , провівши всі дії в зворотному порядку. Поставте на місце рульову колонку. Не забудьте підключити клему до акумулятора. Перевірте роботу вимикача запалювання та іншого електрообладнання автомобіля.
Корисна порада
Дотримуйтесь техніку безпеки при роботі з електрообладнанням автомобіля. Обов'язково відключайте «мінусовий» провід від акумулятора перед початком будь-яких дій з цим обладнанням. Не торкайтеся елементів системи запалювання при працюючому двигуні.