Як кинути якір.

У початківців мореплавців завжди є ті чи інші складності. Не так-то просто освоїти мистецтво правильно ставити вітрила, треба докласти багато зусиль, щоб навчитися вірно визначати курс. Навіть вірно встати на якір спочатку досить важке завдання, що вимагає достатніх знань і досвіду. Але, як кажуть, дорогу здолає той, хто йде.
Інструкція
1
Для початку ви повинні визначити глибину в тому місці, де збираєтеся кинути якір . Оптимальною вважається 12 метрів, саме на такий найзручніше робити стоянку. Справа в тому, що в цьому випадку якір можна бачити, при необхідності пірнати за ним. Краще, якщо поблизу не буде інших яхт - у разі виникнення сильного вітру і хвилювання на морі «сусіди», розмотати ланцюга на різну довжину, можуть протаранити один одного.
2
Ланцюг треба витравити на відстань приблизно в три рази більше, ніж глибина, на якій ви встаєте на якір . Слідкуйте, що ланцюг не лягала на якір зверху або, навпаки, він не плив за нею, занадто коротко розмотаної, не торкаючись дна. Повільно протягнете якір по дну і дайте зачепитися. Перевірте, чи надійно судно встало, переконавшись, що навіть при туго натягнутою ланцюга менше 40 градусів якір не міняє положення.
3
Якщо якір з першого разу не зачепився і чимчикує по дну, зупиніться і знову почніть повільний рух. Але повторювати ці спроби нескінченно не варто: велика ймовірність, що якір збере сміття, якого на дні досить багато, або заплутається в водоростях. Тому після кількох невдалих спроб підійміть якір наверх і перевірте, чи все в порядку, при необхідності очистивши його. Коли відчуєте, що якір міцно зміцнився в грунті, розмотайте ланцюг майже на всю довжину, залишивши кілька метрів в барабані.
Зверніть увагу
Вночі краще на якір близько до берега не вставати, це досить небезпечно. Якщо все ж довелося це робити, використовуйте ехолот, радар і спеціальну фару-шукач, щоб визначити місце для стоянки.
Корисна порада
Якщо обставини змушують вставати на якір на крутому спуску, на великій глибині, подбайте про додаткову підстрахуванні на випадок, якщо якір зірветься. Можна використовувати додатковий якір або навіть два або надійно закріпити швартовий за наявну на березі опору.
Якщо ви хочете домогтися певної популярності в інтернеті, розкрутити свої веб-проекти, отримати прибуток і залучити до своїх товарів і послуг нових клієнтів, вам необхідно освоїти технологію просування сайтів, в якій важливу роль відіграють правильно побудовані системи посилань. Активне посилання з коректним якорем, або анкором, буде вагомою для вашого сайту, і такі посилання потрібно вміти будувати для його успішного просування.
Інструкція
1
Якір всередині посилання - це ключове слово або ключова фраза, що просуває веб-сторінку. Весь вміст тега є анкором, тому, якщо ви хоча б мінімально знайомі з мовою HTML, ви легко зможете поставити на сайт активне посилання з анкором, клікаючи по якій, будь-яка людина зможе перейти безпосередньо на вказаний сайт. Найпростіше прописати анкор прямо в коді: текст якоря .
2
Таким чином, замість простого посилання виду http://www://ви отримаєте повноцінне активне посилання у вигляді текстового словосполучення, яке буде виділено, і ви зможете перейти на сайт, вказаний в тезі, клікнувши на слово-якір . Відкриваючим тегом в даному випадку є тег , а закриває - .
3
Якщо ви хочете опублікувати активне посилання там, де звичайний HTML-код не діє (наприклад, на форумі, так як більшість форумів використовують BB-код), введіть посилання наступним чином: [url = адрес_сайта] якір [/url ] Код ви можете як набрати вручну на клавіатурі, так і скористатися готовими засобами форматування у вікні редагування записи форуму.
4
Ви можете доповнювати свої активні посилання додатковими параметрами - наприклад, прописувати в коді посилання, в якому вікні вона повинна відкриватися, а також додати в код атрибут title, завдяки якому визначається заголовок посилання, який відвідувач сайту побачить, навівши на неї курсор миші. Дані атрибути вводите наступним чином: текст якоря .