Як зробити перехід з однієї сторінки на іншу. створення сайту Як робити перехід на іншу сторінку.

Для зручності навігації передбачені посилання. З їх допомогою користувач може вільно орієнтуватися на сайті і без зусиль знаходити цікаві для його розділи. Якщо переходи розставлені вкрай незручно, то тривалість знаходження відвідувачів на сторінках ресурсу буде мінімальною.
Інструкція
1
Прописати посилання на сайті можна кількома способами. Якщо використовується движок, зайдіть на правах адміністратора в меню матеріалів. Далі виберіть потрібну сторінку або створіть нову. Напишіть текст, при натисканні на який здійснюватиметься перехід. Виділіть його і виберіть на панелі інструментів значок «Додати посилання». Перед вами відкриється форма, яку належить заповнити. Вкажіть всі необхідні параметри, передбачені cms, задайте адресу сторінки і натисніть «Ок». Збережіть зміни і обновіть сторінку у вікні браузера - повинна з'явитися посилання. Перевірте її працездатність, при необхідності внесіть зміни.
2
Якщо необхідно створити посилання, яка буде відображатися на всіх мандрівниця сайту, то зайдіть в розділ шаблонів. Виберіть команду «Редагувати html», перед вами відкриється сторінка з кодом. До того як що-небудь міняти тут, перестрахуйтеся - скопіюйте інформацію в безпечне місце, щоб у разі ненавмисного видалення даних можна було повернути вихідний матеріал.
3
Знайдіть потрібний блок і впишіть в нього посилання в форматі Текст, з якого здійснюватиметься перехід . Якщо необхідно замість тексту поставити графічний файл, застосуйте наступну в'язку: . Збережіть зміни і подивіться отриманий результат.
4
Для створення переходу в певну частину web- сторінки, спочатку розставте якоря в потрібних місцях сайту, надайте їм назви. Краще задати порядкові номери - менше часу витратите на написання посилань. Якщо використовуєте cms, виділіть частину тексту, натисніть «Додати посилання» і заповніть поле «Якір». У форматі html-документа це буде виглядати як Текст/картинка
5
На простих web-сторінках перехід на іншу сторінку також прописується в коді за допомогою тегів і .