Як очистити журнал оновлень.

Дані про існуючі помилках, які виникають при установці оновлень програм, або при перевірці їх наявності, у великому відсотку випадків свідчить про необхідність видалення тимчасових файлів оновлень . Видалити ці файли досить просто без будь-яких додаткових знань і програм, використовуючи стандартні дії в операційній системі.
Інструкція
1
Для очищення журналу завершите роботу сервісу «Центр оновлень », існуючого в Windows. Для цього натисніть кнопку «Пуск», знайдіть підрозділ «Панель управління» -> підрозділ «Адміністрування». В цьому розділі виберіть "Служби", за допомогою яких і відкрийте робочу посилання «Центр оновлення Windows". Зупиніть роботу «Центру», після чого підтвердіть зупинку служби.
2
Іншим варіантом завершення роботи «Центру» є наступний: в поле рядка команд введіть net stop wuauserv, після чого натисніть «Введення».
3
Видаліть все, що знаходиться в папках:% systemroot% SoftwareDistributionDataStore и% systemroot% SoftwareDistributionDownload, за допомогою чого втечуть всі тимчасові файли оновлень .
4
Знову запустіть в роботу службу «Центру оновлень ». Для цього, якщо ви скористалися першим варіантом його зупинки, розкрийте розділ «Служби» через «Панель управління» і «Адміністрування», потім в «Центрі оновлення Windows" виберіть пункт «Запустити».
5
Також для запуску роботи центру можна вчинити так: у рядку «Пошук» в головному меню «Пуск» введіть значення командного рядка і підтвердіть це дію натисканням на клавішу «Введення». Після цього двічі клацніть мишкою на пункті «Командний рядок», виберіть функцію «Запуск від імені адміністратора».
6
Напишіть в який з'явився поле рядка команд текст fsutil resource setautoreset true, а також ім'я диска. Після виконання цього - натисніть «введення» і перезавантажте комп'ютер для використання внесених змін.
Корисна порада
Пам'ятайте, що подібне втручання в операційну систему є незворотнім, тому після видалення історії оновлень повернути втрачені дані навряд чи вийде, принаймні - самостійно, без залучення фахівців.