Як відновити сторінку в інтернеті.

Після того як користувач відкриє ту чи іншу сторінку , інформація про неї зберігається браузером в кеш. Це дозволяє завантажувати вже переглянуті сайти набагато швидше. Однак іноді все ж слід оновлювати сторінку , щоб отримувати не застарілу, а останню інформацію.
Інструкція
1
Сача ви можете виконати просте оновлення: для цього натисніть на клавіатурі клавішу F5. Таким чином браузер перевірить наявність більш свіжої версії тієї інтернет-сторінки, яку ви переглядаєте в даний момент. Правда даний метод не завжди виявляється ефективним.
2
Якщо ви одночасно натиснете поєднання клавіш Ctrl + F5, то зможете зробити повне оновлення сторінки. Браузер лише видалить з його кеша всі наявні елементи поточної сторінки і завантажить її заново.
3
У тому випадку, якщо два попередні способи не допомогли оновити сторінку , проведіть повне очищення тимчасових файлів (видаліть всі можливі елементи, збережені браузером з веб-сторінок). Отже, вам доведеться стерти історію пошуку, журнал відвідувань, cookies, сесії аутентифікації і збережені паролі. Дана процедура може проходити по-різному, залежно від того, яким інтернет-браузером ви користуєтеся.
4
Для очищення кеша в Internet Explorer закрийте всі ті сторінки, які ви намагалися оновити. У меню, що знаходиться на верхній панелі браузера, виберіть графу «Сервіс», потім «Властивості оглядача». У верхній частині діалогового вікна клікніть на вкладку «Загальні». Під «Тимчасових файлах інтернету» ви знайдете кнопку «Видалити файли». У полі під назвою «Видалити це вміст» поставте прапорець і натисніть "ОК".
5
Видалити кеш з Mozilla Firefox можна, попередньо закривши всі сторінки, призначені для оновлення. Вам знадобиться меню «Інструменти», яке розташовується у верхній панелі, потім «Настройки». Далі перейдіть у вкладку «Конфіденційність». Перед з'явилися пунктом «Питати перед видаленням особистих даних» натисніть на кнопку «Очистити зараз», а в полі «Кеш» встановіть прапорець. Для завершення натисніть "ОК".
6
Щоб очистити кеш в браузері Safari, закрийте всі вікна, а у верхній панелі клікніть на «Safari». Потім необхідно вибрати "Empty Cache" (Очистити кеш) і клікнути на кнопку "Empty" (тобто очистити).