Як зробити очі карими. Як зробити щоб очі стали карі в домашніх умовах.

Природа дала кожній з нас унікальну зовнішність. Незважаючи на такий "ексклюзивний" дар, будь-якій жінці хочеться змін. Перефарбуватися з блондинки в брюнетку або навпаки, використовувати яскравий макіяж і навіть вдаватися до пластичних операцій. Але як змінити колір очей?
Інструкція
1
Колір очей зумовлений генами. Остаточно колір очей формується тільки на 2-3 рік життя, коли в організмі починає вироблятися фермент меланін. Ген карих очей самий "сильний", тому "перемагає" гени, що відповідають за блакитний або зелений колір глаз.Прірода наділила вас блакитним або зеленим кольором очей, але вам дуже хочеться мати карі? Звичайно, назавжди колір очей змінити не вдасться. Можна скористатися кольоровими лінзами, які бувають як з діоптріями (для тих, хто погано бачить), так і без них. Якщо очі світло-карі, а ви дуже хочете зробити їх колір близьким до шоколадного, скористайтеся відтіночними лінзами - вони посилять природний колір очей. Без необхідності в таких лінзах краще не ходити підлягає, тому що вони дуже сильно сушать очі і можуть викликати дискомфорт.
2
Якщо у вас очі горіхового кольору, варто спробувати змінити колір очей за допомогою макіяжу. Кольори тіней, підводки і туші, гармонируя з вихідним кольором очей, допоможуть створити потрібний еффект.Золотістие і коричневі відтінки підкреслять теплий тон в таких очі х, насичена темно-коричнева підводка (не чорна!) Посилить ефект. Також горіхові очі можна відтінити фіолетовим відтінком тіней. Правильніше зробити на століттях плавний перехід від світлого до темного кольору тіней, щоб погляд був м'якше, а коричневий колір проявлявся глибше.
3
Якщо для виняткових випадку ви вирішили змінити свій колір очей на карий за допомогою кольорових лінз, скористайтеся нашими порадами, щоб процес носіння був комфортним.1. Завжди знімайте кольорові лінзи перед сном.2. Не використовуйте кольорові лінзи довше терміну годності.3. Використовуйте косметику для чутливих очей при носінні таких лінз.4. Використовуйте спеціальні краплі для зволоження слизових глаз.5. Перед покупкою кольорових лінз проконсультуйтеся з лікарем-офтальмологом.