Як зробити банер Вконтакте. банер вконтакте розміри.

На сторінках соціальної мережі « ВКонтакте » великою популярністю користуються об'явленія- банери - як для реклами бізнесу, так і для інформування користувачів про свою групу-співтоваристві. Зробити яскравий, що запам'ятовується банер зможе кожен користувач « ВКонтакте », скориставшись редактором Photoshop.
Вам знадобиться
  • - встановлена на комп'ютер програма-графічний редактор Photoshop.
Інструкція
1
Накидайте ескіз майбутнього банера на папері. Запустіть програму-редактор Photoshop. У верхньому меню натисніть на «Вікно», упевніться, що напис «Панель інструментів» відзначена прапорцем (якщо немає, то клікніть на напис). Після цього поверніть випало меню, клікнувши на будь-яке місце сірого простору. Відкрийте зображення сполучення клавіш Ctrl + O (англійська літера). Натисніть C (англійську). Активується інструмент кадрування.
2
На панелі під верхнім меню ви побачите поля для довжини і ширини, задайте розміри банера. Виділіть потрібну ділянку зображення. Виділення можна перетягувати: перемістіть курсор всередину виділення, затисніть ліву кнопку миші і перетягніть в на іншу область зображення. Щоб обрізати, натисніть Enter.
3
Доповніть банер текстом. Для цього натисніть англійську букву T на клавіатурі. Натисніть на будь-яку область на банері, надрукуйте потрібний текст. Перейдіть на будь-який інший інструмент, щоб текст зберігся надрукованим.
4
Додайте обведення: в меню «Редагування» виберіть «Виконати обведення», виберіть колір лінії і задайте її товщину в пікселях. Якщо потрібна тінь, то для початку натисніть «Вікно» і поставте галочку біля «Шари». Відкриється панель шарів, на якій один шар («Задній план» або Background) - обрізане зображення, другий шар - текст.
5
Клацніть правою кнопкою миші по шару з текстом, виберіть у випадаючому меню «Параметри накладання». У вікні, натисніть на «Тінь» (створює тінь в одну сторону) або «Зовнішнє світіння» (створює тінь на всі боки). Під «Зовнішнє світіння» натисніть на квадратик з кольором і виберіть з палітри потрібний. Міняйте режим накладення, щоб домогтися потрібного результату. Натисніть «Ок», щоб завершити.
6
Прикрасьте банер додатковими ефектами. Зробіть кольору яскравіше: «Шари»? «Новий коригувальний шар»? «Вибіркова корекція кольору» (пограйте з повзунками для кращого колірного рішення) або «Тон/Насиченість». При необхідності вирізати частину зображення, знайдіть на панелі інструментів ласо і клікніть на значок правою кнопкою миші.
7
Оберіть магнітне ласо. Поставте крапку там, звідки хочете почати виділення, виділіть по контуру. Виділивши все, ви повинні повернутися в початкову точку. З'явиться біжить пунктир. Натисніть на клавіатурі Ctrl + Shift + I і кнопкою Del видаліть виділену частину. Потім натисніть Ctrl + D. Скріпіть всі шари в один поєднанням Ctrl + Shift + E.
8
Збережіть зображення сполучення клавіш Shift + Ctrl + C або в меню «Файл»? «Зберегти файл як ...». Зі списку форматів виберіть JPEG (*.jpg", * .jpeg, * .jpe), назвіть файл і задайте якість 12. Натисніть «Ок» для збереження змін. Файл збережеться в обрану вами папку.
9
Додайте готовий банер в мережу « ВКонтакте ». Скористайтеся підказками вікі-розмітки сторінки групи або спільноти, щоб вставити банер. Збережіть зміни.