Як зібрати авто своїми руками. збірка автомобіля своїми руками.

Для володарів маси вільного часу, хороших інструментів і місця в гаражі з'явилася можливість збирати автомобілі з набору типу «зроби сам». Деталі в наборі фірмові, вироблені в заводських умовах. Називається це диво - «кит-кар». Дуже часто в основі набору лежить знаменитий і дорогий автомобіль, недоступний більшості. Спортивні та ретро моделі збирають умільці в своїх майстернях і навіть беруть участь з ними на виставках екзотичних авто.
Вам знадобиться
  • - набір «кит-кар»;
  • - гараж;
  • - інструменти.
Інструкція
1
Виберіть вподобану модель з представлених кит-карів. Ретро чи історичні автомобілі називаються ще «реплікар», вони мають сучасну начинку - мотор, ходову, передачу, прилади та інше. Є два варіанти набору - для людей заможних і для клієнтів, які хочуть заощадити. Для перших завод-виробник робить «викруткове» збірку комплекту з великих агрегатів і вузлів. У цьому випадку економія складе від 30 до 50% ціни реального автомобіля. Адже набір автодеталей - все ж не готова машина.
2
Але для простого любителя хороших авто це все одно дуже дорого. Якщо ви хочете значно скоротити свої витрати, придбайте тільки кузов шикарного автомобіля. Потім поставте його на шасі своєї старої машини. Вам доведеться «поворожити» над складанням набагато довше, щоб приладнати кузов до іншої частини авто, але в результаті ви знайдете автомобіль своєї мрії за не дуже великі гроші.
3
Можна, звичайно, повністю затюнингован свою стару машину від антени до вихлопної труби. Але якісна доведення може коштувати дуже дорого - 20-30 тисяч доларів. Конструктор автомобілебудівної компанії «Lotus» К. Чепмен написав книгу про те, як побудувати спорткар за 250 фунтів. У ній він описав просту концепцію - складання рами і установка на неї запчастин з авто. Приблизно цим вам і потрібно зайнятися, придбавши комплект кит-кара.
4
Знайдіть іноземні сайти з представленими на продаж моделями, ціна їх складає приблизно 3-5 тисяч доларів. Є три варіанти складання автомобіля типу кит. У першому ви купуєте комплект за кордоном і переправляєте його в Росію. Після 100% передоплати кит-кар прибуде до вас з Америки за $ 900 морським шляхом в фінський порт Котку або Новоросійськ. Звідти його можна фурою або поїздом доставити до зручного вам місця. Якщо ви виберете доставку до Москви, то це обійдеться вам ще в $ 900.
5
Краще взяти кит-кар європейської збірки. Він прибуде значно швидше на вантажівці, але коштувати це буде навіть дорожче - приблизно € 1500! На митниці вам доведеться заплатити ще 15% держмита і 18% ПДВ від вартості комплекту, зазначеної в документах супроводу.
6
Якщо ви вибрали другий варіант складання автомобіля, купіть кит-кар в Росії. Ви доплатите близько $ 3000 до оригінальної ціною. У третьому варіанті ви завантажуєте схеми і креслення збірки і робите машину з деталей зі звалища.
Із зростанням кількості машин на вулицях міста бажання зібрати свій власний, ексклюзивний автомобіль стає досить поширеним серед автолюбителів. Кожен хоче додати індивідуальності своєму чотириколісного друга, вигідно виділивши його серед решти транспорту.
Інструкція
1
Ви можете приступити до складання ексклюзивного авто самостійно, або вдавшись до послуг спеціалізованої автомайстерні. У тому випадку, якщо ви вирішили зробити всю роботу самі, то вам знадобиться добре обладнаний гараж (бажано обігрівається), професійний інструмент, знання технічної частини автомобіля, а також практичні вміння та досвід ремонту. Крім цього не забувайте, що збірка ексклюзивного автомобіля потребують чималих вкладень, тому будьте готові гарненько розщедритися.
2
Якщо ви вирішили вдатися до допомоги професійних фахівців, то ви повинні чітко уявляти, який саме автомобіль ви будете збирати. Заздалегідь продумайте всі особливості новостворюваної машини, включаючи технічні характеристики, зовнішній вигляд і її комфортабельність. Останнім часом деякі автомайстерні пропонують (за окрему плату) скласти проект вашого майбутнього авто за допомогою комп'ютерних програм. Така послуга дозволить в режимі реального часу подивитися на майбутній автомобіль і внести якісь корективи ще до його складання. Пам'ятайте, що маючи чіткий, добре структурований план, що включає алгоритм дій по збірці авто і розрахунки вартості окремих етапів його збірки ви заощадите собі час, гроші і уникнете непотрібних помилок.
3
Для складання автомобіля, що відповідає сучасним вимоги безпеки, вам необхідно почати з виготовлення нового кузова для майбутнього автомобіля. З метою спрощення майбутньої завдання ви можете відреставрувати кузов якої-небудь старої машини, внісши в його конструкцію необхідні корективи. Пам'ятайте, що перед забарвленням кузова для створюваного автомобіля необхідно його добре підготувати - видалити стару фарбу, іржу і різні деформації механічним або хімічним шляхом. Виробляти фарбувальні роботи необхідно в спеціальних камерах, які забезпечать належну якість лакофарбового покриття.
4
Після цього приступайте до установки, ремонту і доукомплектування (у разі збору нового авто з декількох старих) вузлів та агрегатів майбутньої машини. Ключові моменти, яким варто приділити особливу увагу це: гальмівна система, система рульового управління, підвіска, коробка перемикання передач, система охолодження і двигун. Після того, як всі перераховані системи будуть з'єднані в єдине ціле у вигляді ексклюзивного авто, необхідно пройти обкатку транспортного засобу та отримати відповідні дозвільні сертифікати в ГИБДД на вашу нову машину.