Як дізнатися максимальну швидкість інтернету. Як дізнатися максимальні характеристики комп'ютера.

Час від часу користувачам персональних комп'ютерів необхідно знати максимально можливу швидкість з'єднання або скачування файлів з інтернету. Як джерело такої інформації може бути використаний договір з провайдером. Але набагато простіше дізнатися це значення за допомогою спеціальних сервісів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підключений до мережі інтернет.
Інструкція
1
Швидкістю підключення до інтернету найчастіше цікавляться в цілях рассчета часу, який витратить спеціальна програма для скачування певного файлу.
2
Крім договору на надання послуг провайдером високошвидкісного з'єднання, рекомендується використовувати спеціальні сервіси. Якщо в першому випадку вам необхідно знайти вищевказаний документ, у другому ж, досить відкрити свій веб-браузер і ввести потрібну адресу інтернет-сторінки.
3
Запустіть будь-який веб-браузер, встановлений у вашій системі, і відкрийте нову вкладку, натиснувши на зображення плюса або вибравши відповідний пункт в контекстному меню поточної вкладки. Введіть наступну адресу http://speed-tester.info і натисніть клавішу Enter. На завантажившись сторінці зверніть увагу на ліву колонку, прокрутивши яку можна побачити чотири різні тесту швидкості з'єднання.
4
Кожен з цих чотирьох тестів унікальний, оскільки на їх сумарної основі можна точно сказати реальну швидкість , якої вас забезпечує інтернет-провайдер. Наприклад, перший тест найшвидший і полягає в моментальному отриманні файлу невеликого розміру. Другий тест характеризується отриманням великих пакетів файлів і т.д. У підсумку ви отримаєте сумарну швидкість , за значенням якої можна судити про з'єднає - швидкому або повільному.
5
Але даний сервіс не відображає всіх значень, які можуть зацікавити звичайного користувача. Більш розширений аналіз можна отримати за наступним посиланням: http://speedtest.net. На завантажившись сторінці зверніться до карти і виберіть місто, в якому знаходиться центральний офіс вашого провайдера. Через деякий час на екрані з'явиться зведена таблиця, в якій будуть вказані наступні параметри: пінг, що виходить і яка входить швидкості.