Як вивести пошту на робочий стіл. Як зробити ярлик пошти на робочий стіл.

Будь-який користувач інтернету досить швидко звикає перевіряти свою поштову скриньку кілька разів на день. Багато заводять собі кілька поштових скриньок. Не дуже зручно відкривати спочатку браузер, а потім по черзі всі сторінки. Щоб не доводилося цього робити, можна зібрати всю пошту в один ящик, а ярлик поштового клієнта або потрібної сторінки винести на робочий стіл .
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з операційною системою Windows;
  • - підключення до інтернету;
  • - поштовий клієнт.
Інструкція
1
При користуванні поштовим клієнтом ярлик можна створити за допомогою меню «Пуск». Знайдіть розділ «Програми», а в ньому - назву свого поштового клієнта. Клацніть по ньому правою клавішею миші. Перед вами з'явиться меню, що випадає, в якому є функція «Створити ярлик».
2
Витягніть мишею ярлик на робочий стіл . Він являє собою іконку програми, а назва найчастіше виглядає як «Ярлик для ...». Якщо воно не дуже вас влаштовує, встаньте на іконку мишею і клацніть правою клавішею. Можете змінити назву на те, яке вам більше подобається. Наприклад, це може бути просто назва програми, без слова «ярлик».
3
Якщо ви віддаєте перевагу користуватися веб-інтерфейсом, зайдіть в свою поштову скриньку і скопіюйте адресу. Закрийте або згорніть вікно браузера і всі інші програми.
4
Встаньте мишею на робочий стіл . Клацніть правою клавішею. Перед вами з'явиться табличка, у верхній частині якої є функція «Створити» і стрілочка. Створити пропонується папку або ярлик. Виберіть друге.
5
Перед вами з'явиться ще одна табличка з віконцем - «Розміщення ярлика». Введіть у віконце адресу своєї поштової скриньки. Натисніть кнопку «Далі».
6
Система запропонує вам ввести назву ярлика. Назвіть його так, як вам зручно. Це може бути, наприклад, «Пошта на Рамблере», «Mail.ru» і взагалі все, що вам подобається. Натисніть кнопку «Готово». Ярлик з'явився у вас на робочому стіл е. Натиснувши на нього, ви вийдете відразу на сторінку своєї пошти. Правда, не виключено, що в перший раз вам доведеться ввести логін і пароль.
Зверніть увагу
Поштовий клієнт може оповіщати вас про отримання нових листів. Наприклад, в Microsoft Office Outlook ви можете через меню «Сервис» змінити параметри пошти. Знайдіть вкладку «Параметри», а в ній - «Налаштування». Увімкніть «Додаткові параметри пошти». Ви побачите рядок «При отриманні повідомлення» і кілька віконець. Поставте прапорець туди, де пропонується сповіщати про нові листи.
Корисна порада
Якщо у вас кілька поштових скриньок, зовсім не обов'язково розміщувати всі ярлики на робочому столі. Можна вибрати один і збирати в нього всі листи. Вийдіть на сторінку поштової скриньки. На деяких серверах ви відразу знайдете посилання «Доставка пошти». Внесіть у віконце адресу потрібного поштової скриньки і введіть пароль.