Як видалити смайли.

Смайли бувають вбудовані в певну програму, що містить меню редагування або введення повідомлень і коментарів, також вони можуть встановлюватися додатково. Зазвичай це відноситься до браузерами та ICQ-клієнтів.
Вам знадобиться
  • - доступ до комп'ютера.
Інструкція
1
Якщо ви хочете видалити смайли, що встановлюються за допомогою додатків для браузера Mozilla Firefox, перейдіть до меню списку розширень і знайдіть те, яке включає відображення меню смайлів у вікні введення і редагування повідомлень. Після цього натисніть на кнопку «Відключити» або «Видалити» залежно від того, чи знадобиться дане розширення вам надалі.
2
Якщо ви хочете видалити смайли, що встановлюються додатково в використовуваний вами клієнт для обміну повідомленнями, перейдіть в папку встановлених на вашому комп'ютері файлів даної програми і знайдіть директорію, що містить дані елементи. Видаліть її, попередньо зберігши на всякий випадок робочу конфігурацію.
3
Перевірте меню вашого клієнта для обміну повідомленнями, знайдіть панель налаштувань і перевірте, чи є в ній пункт відключення відображення або повного видалення встановлених вами смайлів.
4
Якщо усмішки для якої-небудь програми встановлювалися шляхом скачування додаткової утиліти, знайдіть її у списку програм в панелі управління комп'ютером, після чого виділіть та натисніть пункт меню «Видалити». Дочекайтеся деінсталяції смайлів з вашого комп'ютера. Зверніть увагу, що на момент їх видалення вам необхідно закрити програми, що використовують їх, в іншому випадку всі дії будуть недоступні або нашкодять роботі програми.
5
Будьте уважні при встановленні додаткових програм зі смайлами в програми вашого комп'ютера, вони можуть використовуватися для спільної інсталяції шкідливих утиліт, які відправляють дані для входу в користувальницькі акаунти, після чого ваші облікові записи зламуються. Особливо це стосується розширень для браузерів. Серед них для установки вибирайте тільки ті, які мають позитивні відгуки користувачів і найбільше число завантажень.
Корисна порада
Чи не завантажуйте додаткові смайли з сумнівних сайтів.