Як завантажитися з прихованого розділу.

Для комп'ютерів доступна завантаження з прихованого розділу жорсткого диска, при якій запускається установка Windows, файли інсталяції якої знаходяться в даній частині. Це доступно для тих моделей, які продаються з попередньо встановленою версією програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інструкція до нього.
Інструкція
1
Перезавантажте ваш комп'ютер і натисніть при появі чорного екрану клавішу, яка призначена для вашої моделі материнської плати для входу в завантаження комп'ютера з прихованого розділу. Зазвичай використовується поєднання клавіш ALT + F10, також це може бути ALT + F9, ALT + F11 і так далі залежно від моделі вашої материнської плати. Ви можете дізнатися правильну комбінацію на сайті її виробника або з інструкції до вашого комп'ютера.
2
При завантаженні комп'ютера зверніть увагу на рядок зі словом Recovery. Поруч з нею буде вказана клавіша, призначена для переходу до завантаження з прихованого розділу жорсткого диска. Якщо ви не встигаєте прочитати напис на екрані завантаження комп'ютера, зверніть увагу, чи працює на вашому комп'ютері функція зупинки екрану при натисканні клавіші Pause.
3
Коли на вашому екрані відобразитися меню завантаження з прихованого розділу, виберіть один з варіантів: нова установка операційної системи Windows з форматуванням розділу, на який була встановлена попередня копія програмного забезпечення, або заміна файлів установки операційної системи за умови наявності необхідного вільного простору на жорсткому диску. У другому випадку робиться резервна копія файлів користувачів, віддаляється колишня система і встановлюється нова.
4
Зверніть увагу, що операційна система, що знаходиться на прихованому розділі жорсткого диска, прив'язана тільки до вашого комп'ютера. На ньому ж знаходяться драйвери, які підходять під його конфігурацію, додаткове програмне забезпечення (зазвичай це попередньо встановлені версії антивірусних програм, пробний Microsoft Office, Skype, Nero і так далі), ключ до програмного продукту. Даний розділ прихований в цілях забезпечення безпеки і підтримки доступу до установки програмного забезпечення при форматуванні жорсткого диска комп'ютера.
Корисна порада
Вивчайте інструкцію до вашої материнської плати.