Як створити свій чат для локальної мережі.

Програми для чатів бувають різні, деякі використовуються для підключення через інтернет, а деякі через локальну мережу. Різниці тут великої немає. Також програми для чатів по локальній мережі дуже просто написати самостійно, володіючи хоча б середнім рівнем знання мови програмування.
Вам знадобиться
  • - програма-конструктор;
  • - підключення до локальної мережі та інтернету;
  • - програма-емулятор.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно відправити повідомлення певній людині в локальній мережі, дізнайтеся ім'я його комп'ютера і скористайтеся командним рядком, доступної при введенні cmd в рядок утиліти «Виконати». Введіть команду "net send ...", замість крапки пропишіть правильне повне найменування комп'ютера, зареєстрованого у вашій локальній мережі.
2
Зверніть увагу, що на момент відправки повідомлення одержувач в обов'язковому порядку повинен бути підключений до локальної мережі, в іншому випадку ваше сполучення не буде прочитано користувачем комп'ютера.
3
Використовуйте спеціальні програми для спілкування з іншими користувачами по локальній мережі. Готових програм для чатів досить багато, виберіть серед них той, який найбільш підходить вашим запитам щодо розширених функцій і інтерфейсу.
4
Також зверніть увагу, що він повинен підтримувати роботу в різних операційних системах, якщо локальна мережа містить досить багато користувачів. Цілком можливо, що серед них знайдуться і користувачі альтернативного програмного забезпечення. Налаштуйте програму згідно параметрам і особливостям використовуваного вами підключення по локальній мережі.
5
Напишіть програму для чату самостійно, якщо ви володієте навичками програмування. Використовуйте для цього спеціальні білдери з емуляторами. Після написання вами програми для чату по локальній мережі перевірте його роботу на комп'ютерах з різними операційними системами.
6
Запустіть його у вашій локальній мережі і надайте іншим користувачам посилання на скачування файлу і необхідні налаштування, без яких програма працювати не буде. Зазвичай на створення подібної програми у вас може піти від одного дня і більше в залежності від наявних у вас навичок написання програм.
Чат - це таке місце в мережі, де люди знайомляться, спілкуються, дружать, знаходять однодумців за інтересами, обмінюються інформацією і розважаються. Існує величезна кількість всіляких чатів на будь-який смак, але якщо ви хочете зробити свій чат, це можна зробити за допомогою інтернету.
Інструкція
1
Пройдіть реєстрацію на сервері чату і отримаєте спеціальний код. Надалі ви ставите його на свою сторінку, використовуючи шаблон HTML. Таким чином, ви створите на своїй сторінці форму для входу в чат. Безпосередньо сам чат відкриється в іншому вікні. Зверніть увагу, що на сервері чатів ви отримаєте індивідуальний домен третього рівня, який буде виглядати наступним чином: імя_пользователя.імя_домена.ru.
2
Скористайтеся для створення чату іншим способом. Додайте його на самій сторінці. Такий варіант називається java-чат. Майте на увазі, що хоча такий спосіб створення простіше, згодом можуть бути виявлені помилки в роботі вашого чату. Подбайте про його безпеку. Шкідливі атаки можуть порушити його роботу. Обов'язково включіть капчу при реєстрації в чаті.
3
Налаштуйте дизайн чату. Він повинен бути оригінальним і привабливим. Постарайтеся вибрати таке оформлення, щоб воно відповідало основній ідеї чату. Наприклад, якщо він призначений, в основному, для спілкування молоді, зробіть його дизайн модним і яскравим. Придумайте ім'я вашій чату. Бажано, щоб воно було красивим і легко запам'ятовується. Створіть правила поведінки в чаті. Пам'ятайте, що йому потрібні адміністратор, модератор. Вони стежать за тим, щоб правила спілкування в чаті не порушувалися.
4
Розкрутите свій чат в мережі. Адже якщо про нього ніхто не буде знати, в ньому не буде відвідувачів, а значить, тим і спілкування. Ви можете зробити сайт чату та пройти реєстрацію в партнерських програмах, через які люди зможуть дізнатися про вас. Придумайте спеціальні акції для відвідувачів вашого чату, мотивуючі їх до залучення інших користувачів. Подбайте, щоб посилання на ваш чат були досить інформативні і доступні.
5
Підтримуйте свій чат. Організуйте його роботу таким чином, щоб кожного, хто входить було кому привітати. Вам необхідно, щоб усі теми на чаті підтримувалися і бесіди тривали. Попросіть на перших порах ваших друзів і знайомих допомогти вам. Крім того, продовжуйте рекламувати свій чат в пошукових системах, каталогах і рейтингах.