Як знайти папку спам.

Папка « Спам » призначена для зберігання повідомлень або листів, отриманих по мережі і містять в собі певний текст, який потрапляє під дану категорію. Деякі поштові сервіси дозволяють користувачеві самостійно визначити, які саме повідомлення повинні автоматично переміщатися в дану папку. Деякі листи потрапляють в даний розділ випадково.
Вам знадобиться
  • - поштовий клієнт або браузер;
  • - підключення до інтернету;
  • - доступ до Вашої поштової скриньки.
Інструкція
1
Для того щоб знайти папку зі спамом, зайдіть в розділ з відповідною назвою в меню сайту вашого поштового сервера або клієнта, який ви використовуєте для обміну електронними листами. Якщо ви не авторизовані, введіть дані логіна і пароля для входу в меню вашої поштової скриньки, після цього перейдіть до списку повідомлень. Швидше за все, в даному меню буде кілька пунктів: вхідні, вихідні, сумнівні/спам, чернетки і корзина. Перейдіть до відповідного пункту та впорядку кореспонденцію в папці згіднонаявними в меню фільтрам для більш швидкого пошуку потрібного листа серед них.
2
Якщо вам потрібно знайти папку зі спамом в поштовому клієнті, поступите аналогічно: авторизуйтесь і перейдіть до списку сумнівних листів, після чого впорядкуйте їх для більш швидкого пошуку. Зверніть увагу, що не всі поштові клієнти мають даний пункт меню, якщо вашою програмою його не передбачено, скористайтеся інструкцією, написаної в попередньому пункті.
3
Також зауважте, що спам може фільтруватися спочатку на поштовому сервері, після чого він потрапляє у фільтр використовуваного вами клієнта, де він доходить до вас вже згідно заданим вами параметрам, тому найкраще перевіряйте папку зі спамом на поштовому сервері.
4
У випадку, якщо ви хочете переглянути повідомлення зі спамом в соціальній мережі «Вконтакте», авторизуйтесь на її сайті і перейдіть в меню вхідних повідомлень. Переключіться з діалогового режиму в звичайний, після чого відкрийте список з назвою « Спам ». Там знаходитимуться повідомлення, відмічені вами або автоматично визначені у даній якості системою безпеки соціальної мережі.
5
Якщо ви хочете очистити папку зі спамом, перейдіть до меню повідомлень в ній і виділіть всі повідомлення на сторінці за допомогою позначки галочкою. Виберіть пункт «Видалити повідомлення», після чого весь спам буде видалено.
Корисна порада
Набудовуйте фільтр для спаму самостійно.