Як намалювати мага.

Маг - це казковий персонаж, який наділений здатністю до чаклунства. У деяких випадках він володіє даром передбачення, а також може залучати вищі сили для вирішення земних завдань.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - фарби.
Інструкція
1
Мага зазвичай малюють в образі старого або відлюдника, одягненого в довгий плащ. Тому почніть відтворювати персонаж із зображення фігури - намітьте розташування частин тіла. Поза стоячи - основна для чарівника, коли він втілює в життя чергову змову.
2
Хоча маг - вигаданий герой, його пропорції цілком схожі з людськими. На аркуші паперу поставте дві точки, між якими буде поміщений персонаж. До уваги візьміть тільки обриси тіла. Для виступаючих частин шати, звичайно, теж варто залишити місце, але поки тримайте його в розумі.
3
Умовно розділіть фігуру на два рівних в горизонтальному відношенні сектора - між ними прокреслите лінію пояса. Відштовхуючись від неї, намалюйте скелет фігури у вигляді тонких штрихів. Ноги розташуйте на ширині плечей, одну руку відведіть убік - вона необхідна для демонстрації чарівних здібностей мага. Якщо пропорції дотримані, надайте лініях потовщення, щоб вийшла повноцінна фігура людини.
4
Визначте напрям вітру, під впливом якого розвивається плащ. Уявіть, як струмує тканину під впливом поривів, і покажіть накидку в такому ключі - вона не повинна закривати тіло повністю.
5
На голові персонажа розташуйте капелюх з широкими полями, її купол намалюйте у вигляді конуса, на маківці помістіть розпізнавальний знак, наприклад, зірку.
6
Розпочніть промальовуванні особи, особливу увагу приділіть носі, бровах і очам. Постарайтеся передати настрій героя, нейтральна гримаса неприпустима. Якщо персонаж зол, зведіть брови до перенісся і сощурьте очі. Додайте сиві вуса й довгу бороду.
7
Зобразіть в руці мага чарівну паличку і направте її дію в сторону.
8
Розфарбуйте плащ персонажа в синьо-фіолетовій гамі, на ньому можете додатково намалювати умовні знаки, зірки та інші елементи. У такому ж ключі зробіть капелюх. Інші деталі одягу покажіть сіро-чорними. Чарівну паличку надайте традиційний яскраво-жовтий колір, не забудьте про іскристі промені, які малюються як доказ факту чаклунства.