Як виправити помилку авторизації.

В процесі установки нового програмного забезпечення користувачі іноді стикаються з такою проблемою як «помилка авторизації ». Така ж помилка виникає і після реєстрації в різних соціальних мережах, на сайтах інформаційного та ігрового характеру.
Інструкція
1
Враховуючи, що авторизація передбачає введення логіна і пароля в спеціальну форму, повідомлення про помилку означає, що сервер не приймає вводяться. Для усунення помилки авторизації натисніть клавішу Ctrl в поєднанні з F5, завдяки чому ви відновите сторінку вашого інтернет-браузера.
2
Оскільки всі картинки, звуки і файли при повторному відкритті інтернет-браузера беруться з кеша, щоб прискорити час на завантаження веб-сторінки, необхідно очистити область кеша.Чтоби видалити кеш, визначте тип використовуваного інтернет-браузера.
3
Якщо ви працюєте в Widows Internet Explorer, натисніть на панель у вигляді шестерінки, яка розташована зверху в правому куті. Виберіть розділ «Властивості оглядача», потім пункт «Загальні» і натисніть на значок «Видалення». Поставте відмітку поруч з функцією «Тимчасові файли Інтернету», знову натисніть значок «Видалити», а потім знак «ОК».
4
Якщо ви працюєте в Mozilla Firefox, натисніть на значок інтернет-браузера, виберіть вгорі розділ «Налаштування», пункт «Конфіденційність» і натисніть на лінк для очищення вашої недавньої історії. Після цього випаде список, в якому поставте позначку поряд з пунктом «Все» і натисніть на пункт «Подробности». Вибравши пункт «Кеш», натисніть на значок «Очистити зараз».
5
Якщо ви працюєте в Opera, знайдіть в розділ «Налаштування» та підрозділ «Видалити особисті дані». Потім натисніть на кнопку у вигляді стрілки, яка розташована навпроти функції «Детальна обробка». Поставте відмітку поруч з функцією «Очистити кеш», після чого натисніть значок «Видалити» і після цього «ОК».
6
Щойно кеш очищений, перейдіть на сторінку безпеки, де відключіть прапорці навпроти функцій «Заборонити зберігати логін», «Заборонити паралельні сесії» і т.д. Введіть свій поточний пароль у відповідну форму і натисніть значок "Зберегти".