Як оформити виставку картин.

Сучасні виставки картин часто претендують на статус масштабного культурного заходу. Далеко не останню роль у просуванні експозиції грає її правильне оформлення. Занурити глядачів у атмосферу виставки - одне з головних завдань організаторів.
Вам знадобиться
  • - аксесуари;
  • - світильники;
  • - диски з музикою;
  • - закуски;
  • - напої;
  • - «бренд-Волл».
Інструкція
1
Уважно вивчіть колекцію картин , яку належить виставляти. Визначте її жанр і стилістику. Знайдіть в інтернеті аналогічні експозиції і вивчіть досвід великих музеїв або салонів в оформленні виставок.
2
Підберіть необхідні аксесуари, які будуть доповнювати картин и. Не турбуйтеся, що вони будуть зайвими. Грамотно підібрані деталі допоможуть створити відчуття занурення у світ вашої колекції. Це можуть бути предмети інтер'єру, меблі, аксесуари, посуд. Всі деталі повинні вписуватися в загальну атмосферу природним чином. Наприклад, розкладені на антикварному столі старовинні фоліанти відмінно впишуться в тематику виставки картин епохи класицизму.
3
Підберіть відповідну колірну гамму стін. У більшості випадків для виставки картин ідеально підійде фон в дусі мінімалізму, не привертає до себе увагу. Однак для деяких жанрів, наприклад, авангардизм чи ташизм, доречна екстравагантна драпірування тканиною або насичені відтінки.
4
Приділіть особливу увагу світла, оскільки саме освітлення відіграє одну з ключових ролей у створенні атмосфери виставки. Передбачте різні ступені приглушеності, можливість направляти світлові потоки в різні боки. Продумайте окрему підсвічування кожного об'єкта експозиції.
5
Створіть максимально позитивну та стильну атмосферу. Досягніть ідеального порядку в залах. Поставте зручні дивани перед наймасштабнішими полотнами, які потребують тривалого розгляданні. Передбачте можливість для відвідувачів придбати напої і легкі закуски.
6
Підберіть музику, яка стане одним з головних елементів у створенні загальної атмосфери. Відштовхуйтеся від тематики виставки та її стилістичної спрямованості. Однак, незалежно від даних факторів, віддавайте перевагу акустичним версіями композицій.
Корисна порада
На вході у виставковий зал встановіть «бренд-Волл» (стенд з логотипами спонсорів і компаній-учасників експозиції). На тлі цього стенду відвідувачі та організатори зможуть фотографуватися для преси.