Як змінити ip без проксі. Як змінити ваш ip.

Зміна IP-адреси дозволяє обходити захист деяких програм і інтернет-ресурсів. Найпростіший спосіб змінити IP-адресу для підключення до певного сайту - скористатися proxy-сервером. Але існують методи, що дозволяють не використовувати дані ресурси.
Вам знадобиться
  • Обліковий запис адміністратора.
Інструкція
1
У тій ситуації, коли вам необхідно використовувати статичний IP-адресу для установки з'єднання з сервером провайдера, самостійно змініть його значення. При роботі з операційною системою Windows XP відкрийте меню «Пуск» і наведіть курсор на пункт «Мережеві підключення». Виберіть меню «Відобразити всі з'єднання».
2
Правою кнопкою миші клацніть по значку з'єднання з інтернетом і виберіть пункт «Властивості». Виберіть параметри протоколу інтернету TCP/IP. Знайдіть поле «IP-адреса» і змініть значення, вказане у ньому. Натисніть кнопку Ok для збереження параметрів.
3
При налаштуванні параметрів у системах Windows Seven або Vista клацніть по іконці мереж, розташованої в системному треї. Відкрийте меню «Центр управління мережами і загальним доступом». Перейдіть до параметрів адаптерів.
4
Відкрийте властивості потрібного підключення. Виберіть пункт «Протокол інтернету TCP/IPv4». Змініть його параметри, як це описано у другому кроці.
5
Якщо ваш провайдер використовує динамічні IP-адреси, то просто розірвіть з'єднання з інтернетом і локальною мережею, якщо вона присутня. Через 2-3 хвилини знову підключіться до мережі і перевірте значення IP-адреси.
6
Якщо цей спосіб не допоміг, то відкрийте диспетчер пристроїв. Знайдіть мережеву карту і перейдіть до її властивостям. Відкрийте вкладку «Додатково» і знайдіть поле Network Address. Змініть значення MAC-адреси. Збережіть параметри і перепідключити до мережі. Найімовірніше, вам буде виданий новий IP-адресу.
7
При виборі нового MAC-адреси краще замінити 1-2 цифри в стандартному параметрі. Відкрийте командний консоль, набравши cmd у полі «Виконати», введіть ipconfig/all. З'ясуйте MAC-адресу мережевого адаптера, перш ніж вводити нове значення.