Як відправити контейнер з Москви.

Великогабаритні вантажі у великій кількості найпростіше перевозити вантажним транспортом. Для цього існують спеціальні контейнери для транспортування. Як же при необхідності можна відправити такий контейнер з Москви?
Вам знадобиться
  • - гроші для оплати відправки вантажу;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Вирішіть, яким способом ви хочете перевозити речі. Найбільш економічні в російських умовах перевезення залізницею, в деяких напрямках - і транспортування по річках або по морю. Ті ж, кому необхідна термінова доставка, можуть звернутися до послуг авіаперевізників. Це буде значно дорожче. Якщо ж вам потрібно доставити вантаж в село, то вам найбільше підійде вантажний автомобільний транспорт.
2
Оберіть компанію, що займається вантажоперевезеннями. Їх існує безліч, особливо в Москві. Знайти їх можна через довідник організацій Москви або онлайн-карту «ДубльГіс». Також існують інтернет-ресурси зі списками подібних організацій - http://www.translist.ru/RU/50/495/Зателефонуйте в цікавлять вас компанії і дізнайтеся пропоновані ними умови - вартість доставки вантажу, мінімальна вага, терміни транспортування в сюжеті вас напрямку . Також для вас можуть бути важливі умови формування замовлення, наприклад, зможе компанія забрати у вас вантаж або доведеться везти його на залізничну станцію або в аеропорт своїми силами.
3
Оформіть замовлення на перевезення. Сплатіть послуги організації. Вам обов'язково повинні видати рахунок-фактуру або чек. У разі неякісно наданої послуги ці папери допоможуть вам повернути гроші.
4
При необхідності застрахуйте свій вантаж. Це необхідно в тому випадку, якщо ви переправляєте особливо цінні або крихкі предмети. Якщо компанія не надає подібні послуги, ви зможете звернутися в страхову компанію самостійно.
5
Передайте свій вантаж представникам компанії. У день очікуваної доставки зв'яжіться з тими, хто повинен отримати речі, і дізнайтеся, чи настав все вчасно, в цілості й схоронності. В іншому випадку ви зможете подати скаргу на компанію на неналежне виконання її дій.