Як відкрити посилання.

Робота в інтернеті пов'язана з переглядом безлічі сайтів, кожен з яких надає десятки посилань на інші портали. Перехід по ним може супроводжуватися незручностями, наприклад, у зв'язку з відкриттям інших вікон.

Вам знадобиться

- комп'ютер з доступом в інтернет; - браузер.

Інструкція
1
Якщо ви знайшли потрібну для вас посилання на сайті або вам її прислали через програму ICQ або соціальну мережу, то ви можете поступити таким способом: виділіть рядок посилання, утримуючи ліву кнопку миші затиснутою (для правшів). Потім клацніть по ній правою кнопкою і у відкритому меню виберіть "Копіювати".
2
Відкрийте браузер, яким ви звикли користуватися (Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome або будь-який інший). Поставте курсор в адресному рядку вгорі сторінки та клацніть один раз правою клавішею миші. В меню оберіть "Вставити". Посилання з'явиться в адресному рядку, вам залишається тільки натиснути Enter, і потрібна сторінка відкриється перед вами.
3
Якщо ви виявили цікаву посилання на сторінці, то можете просто клікнути по ній мишкою, і браузер автоматично перекине вас на нову сторінку. Але при цьому ви втратите інформацію з початкового порталу.
4
Щоб цього не сталося, ви можете вчинити інакше. Якщо вас цікавить і вміст цієї сторінки, і перехід за посиланням - наведіть курсор на поле, що містить посилання, і клацніть по ньому правою кнопкою миші. У меню, виберіть пункт "Відкрити в новій вкладці" або "Відкрити в новому вікні". В залежності від обраного варіанту посилання буде відкрита ззаду переглядається сторінки або в іншому вікні браузера (ви зможете переглянути її, розгорнувши з нижньої панелі управління на екрані).
Зверніть увагу

Пам'ятайте: залишаючи сторінку при переході по посиланню, ви завжди зможете повернутися на неї, натиснувши лівою клавішею миші "Назад" (зліва, вгорі вікна браузера).

Корисні поради

Переглядаючи портали вперше, не варто довіряти всім наданим на них посиланнями. Переходячи на сумнівні сторінки, ви ризикуєте втратити інформацію зі свого жорсткого диска або заразити комп'ютер вірусом.