Як збільшити розмір шрифту. змінити шрифт на комп'ютер.

Текст документа або повідомлення на сайті сприймається читачем і запам'ятовується набагато краще, якщо найважливіші пункти в ньому оформлені інакше, ніж основний текст. Засобом такого виділення може послужити зміна виду шрифта , кольору або його розміру.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
В текстовому редакторі виділіть фразу або абзац за допомогою затиснутої лівої кнопки миші або клавіш стрілок і "Shift". Натисніть клавішу «Властивості» на клавіатурі або праву кнопку миші. В меню натисніть групу «Шрифт», а в новому вікні в стовпці «Розмір» введіть число (розмір шрифта в пікселях).
2
Також в текстовому файлі розмір можна збільшити, використовуючи інструменти у верхній панелі. Поруч з назвою шрифта є поле з цифрами. Клацніть по ньому і введіть своє значення.
3
В повідомленні сайту або блогу, підтримуючого HTML-кодування, включите режим перегляду HTML. Введіть повідомлення, клацніть курсором в початок виділеної фрази або абзацу. Поставте тег: - і перейдіть в кінець виділеної частини повідомлення. Тут поставте тег: .
Зверніть увагу
Для введення HTML-тегів сайт або блог повинні підтримувати відповідну кодування. Режим перегляду повідомлення повинен бути HTML, а не «Візуальний редактор» .При вставці тегів прибирайте прогалини між символами (але не між словами).