Як замовити кредитну карту поштою.

Пластикова карта - зручний засіб безготівкового розрахунку. Вона займає зовсім небагато місця, але при цьому дозволяє розплачуватися за покупки в інтернеті, в звичайних магазинах і кафе, а також знімати готівку. Все більшою популярністю користуються кредитні карти, які можуть послужити свого роду «паличкою-виручалочкою», коли не вистачає грошей на якусь покупку або затримують зарплату. Найчастіше кредитку оформляють при особистому зверненні в банк, однак можна отримати її і по пошті .
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - мобільний телефон;
  • - паспортні дані.
Інструкція
1
Виберіть банк, в якому будете оформляти кредитку. Послугу отримання пластикової карти по пошті надають такі банки, як, наприклад, «Тінькофф Кредитні Системи» або «Русский Стандарт». Порівнявши умови отримання та використання карти, зупиніть свій вибір на найбільш вигідному і зручному для вас варіанті.
2
Заповніть онлайн-заявку на отримання кредитної картки. Швидше за все, потрібно наступна інформація: ПІБ, паспортні дані, поштову адресу, відомості про місце роботи та особистому доході, а також номер мобільного телефону та електронну адресу. При заповненні заявки вказуйте тільки реальні дані. При цьому більшість банків, що надають послугу отримання кредитки поштою, дозволяють вказувати як офіційний, так і неофіційний дохід.
3
Дочекайтеся рішення банку про видачу вам кредитної картки. Ви отримаєте його або за допомогою SMS-повідомлення на вказаний телефонний номер, або листи на електронну адресу. Крім того, вам може зателефонувати оператор і повідомити про подальші дії, які необхідно вжити для отримання кредитки.
4
У разі позитивного рішення банку очікуйте сповіщення про замовний листі. Зрідка банки відправляють оформлення кредитні карти і звичайним листом, в цьому випадку регулярно перевіряйте поштову скриньку.
5
Заповнивши сповіщення, отримаєте рекомендований лист в поштовому відділенні. Не забудьте взяти з собою паспорт. Перевірте правильність написання вашого імені та прізвища на карті і прочитайте прикладений до неї договір та інструкцію по активації кредитки. Можливо, перед активацією карти вам буде потрібно переслати в банк копію паспорта чи інших документів, а також підписана заява.
6
Активуйте карту згідно інструкції. Найчастіше для цього потрібно зателефонувати оператору банку за безкоштовним номером або відправити SMS-повідомлення. Не забудьте перед використанням кредитки розписатися на спеціальній смузі із зворотного боку картки.
Корисна порада
Якщо ви вже є клієнтом якогось банку, зверніться в один з його офісів або по зателефонуйте «Гарячої лінії» та дізнайтеся про можливість отримання кредитки поштою. Багато банків за замовчуванням розсилають своїм клієнтам неактивовані кредитні карти. Крім того, в інтернеті ви можете знайти зручні сервіси, що дозволяють автоматично підібрати найбільш зручний для вас кредитний продукт і оформити онлайн-заявку на отримання кредитки відразу в кілька банків.