Як завантажити Internet Explorer.

Браузер «Інтернет Експлорер» до сих пір є одним з найпопулярніших серед користувачів інтернету. Якщо ви хочете його встановити собі на комп'ютер і борознити простори мережі, то вам потрібно всього лише виконати ряд простих дій.
Інструкція
1
Перейдіть на головний ресурс даного браузера. Знайдіть на сайті сторінку завантаження оглядача. Використовуйте саме ці посилання, оскільки даний браузер найкраще скачувати саме з офіційного сайту. Так як він абсолютно нічого не варто, то немає необхідності шукати інші неперевірені ресурси.
2
Підберіть для себе ту версію браузера, яка підходить саме під ваші запити. Завжди враховуйте, що компанія-виробник завжди рекомендує скачувати тільки останню версію продукту на даний момент, а саме Internet Explorer 9. Особливо це стосується комп'ютерів з операційною системою Windows 7.
3
Перечитайте інструкцію даному сайті, чому варто встановити собі на ПК саме 7 версію Windows. Після цього ви вже самі прийміть рішення, користуватися вам новою розробкою браузера Internet Explorer чи ні. Після прочитання даної інформації ви можете запросто змінити своє рішення.
4
Клацніть по посиланню, яке має напис «Завантажити» близько обраної вами версії оглядача Internet Explorer. Виберіть мову інтерфейсу перевагу браузера на наступній сторінці. До речі, там же вам ще потрібно клікнути по встановленої версії операційної системи на комп'ютері. Вона може бути або 32, або 64-розрядна. Дізнайтеся точно дану інформацію, перейшовши в «Мій комп'ютер», і якшо на розділ «Властивості» в контекстному меню.
5
Клацніть правою кнопкою миші по кнопці «Скачати». Підтвердіть свій вибір, коли браузер запропонує вам зробити це. Виберіть те місце у вікні,, де ви бажаєте зберегти на комп'ютері інсталяційний файл «Інтернет Експлорер». Клікніть далі «ОК». Як тільки вся загрузка завершиться, приступите до установки. Дотримуйтесь усіх, які вам дадуть. Після цього почніть користуватися своїм новим браузером.