Як розбавити духи.

Розбавлення духів - складний хімічний процес, за допомогою якого можна зробити занадто різкий аромат більш ніжним, або замаскувати в складі духів певні ноти. Економні жінки, чий улюблений аромат ось-ось закінчиться, часто розбавляють духи , щоб довше їх використовувати.
Вам знадобиться
  • - чисті флакони;
  • - піпетка;
  • - спирт;
  • - ефірні масла.
Інструкція
1
Перед тим як розбавити духи , добре обдумайте, наскільки це необхідно. Духи - це складний хімічний склад, і потрапляння в нього чужорідної рідини може спричинити непередбачувані наслідки (зміна кольору, випадіння осаду, зниження стійкості аромату і ін.). Тому якщо ви все ж зважилися на експеримент, то проводите його в окремій тарі, використовуючи частину духів.
2
Щоб розбавити духи з найменшим збитком для аромату, використовуйте тільки чисту, суху посуд, що не має різкого запаху. Порожні бульбашки від духів перед використанням вимийте і дайте їм провітритися протягом декількох днів.
3
Якщо ви хочете розбавити духи , які ось-ось закінчаться, то приготуйте медичний спирт і піпетку. Наберіть декілька крапель спирту і додайте їх в ємність з духами. Нанесіть отриману суміш на шкіру, поспостерігайте, як довго тримається запах. На підставі результатів даного тесту встановіть найбільш прийнятні пропорції, при яких аромат залишатиметься стійким.
4
Бажаючи розбавити духи , щоб змінити сам аромат, використовуйте ефірні масла. Накапати в експериментальну ємність з духами кілька крапель олії. Розпорошите отриману рідину з пульверизатора на тіло і одяг. Простежте, як скоро вивітриться запах, і зверніть увагу, не залишають чи нові духи масляних плям на тканині. У разі появи жирних слідів знижуйте концентрацію ефірних масел.
5
Якщо ви вирішили зробити аромат менш різким і посилити лише деякі його компоненти, то використовуйте і спирт, і відповідні масла. Наприклад, ви хочете виділити квіткові ноти в деревно-квіткової парфумерної композиції. Злегка розбавте духи спиртом, а потім додайте ефірне масло із запахом вподобаного вам квітки. Так деревні ноти будуть менш відчутні, а квітковий аромат вийде на перший план.
Корисна порада
Не використовуйте для розведення духів горілку та інші спиртні напої. Вони зроблять ваші духи каламутними і спровокують зміна консистенції.