Як створити локальний сервер для гри.

Ігри мають мережевий режим. Залежно від того, доступний вам інтернет або локальна мережа, ви можете створити свій власний сервер. Налаштування в даному випадку будуть не сильно відрізнятися від тих, які зазвичай використовуються при грі через інтернет.
Вам знадобиться
  • - підключення по локальній мережі;
  • - доступ в інтернет для отримання інформації та скачування програм.
Інструкція
1
Дізнайтеся тип вашого IP-адреси. Якщо ви хочете застосовувати ваш комп'ютер в якості ігрового сервер а, найкраще використовувати статичний адресу. Динамічний IP також цілком підійде, проте вам доведеться періодично повідомляти його іншим користувачам сервер а для підключення до нього. Зазвичай адреса змінюється при перепідключенні, в цьому випадку перегляньте його за допомогою меню спеціальних онлайн-сервісів визначення IP-адрес. Якщо ви використовуєте VPN-з'єднання, адреса може довгий час не змінюватися навіть при перезавантаженні комп'ютера.
2
Встановіть програмне забезпечення для створення локального сервер а на вашому комп'ютері. Виберіть серед наявних ту програму, яка найкраще підходить під особливості вашої гри, і інтерфейс якої був би для вас найбільш зрозумілий. Найкраще запитайте у інших користувачів, які програми вони встановлюють для створення локального сервер а по даній грі.
3
Після установки програмного забезпечення перейдіть до створення сервер а. Введіть ваш IP-адресу в локальній мережі і використовуйте його як основний адресу сервер а. Придумайте логін і пароль для входу на ваш розсуд. Виберіть тип - відкритий чи закритий. Ви також можете використовувати подібні програми для підключення до вже наявних ігровим сервер ам.
4
Запустіть на вашому комп'ютері гру, сервер для якої ви створюєте. Перейдіть в режим мультиплеера або мережевої гри і введіть настройки адреси вашого сервер а. Решта гравців повинні також використати аналогічну версію комп'ютерної гри. Також їм необхідно встановити, запустити і налаштувати програму для підключення до вашого сервер у, тут найкраще використовувати ту ж програму, що й була задіяна в його створенні, але необхідно вибрати пункт підключення до вже існуючого ігровому сервер у і ввести дані логіна і пароля.