Як увійти в меню кодів.

Меню введення чіт- кодів мається не в кожній комп'ютерній грі. Іноді вони прописуються просто в режимі гри або конфігурації без виклику командного рядка. При цьому може застосовуватися спеціальний режим запуску для використання можливостей чіт- кодів.
Вам знадобиться
  • - встановлена на вашому комп'ютері гра;
  • - чит-коди до неї.
Інструкція
1
Для того щоб увійти в меню введення кодів в грі Counter-Strike, запустіть гру в режимі розробника. В процесі гри запустіть консоль за допомогою натискання клавіші "~" («Е» в російській розкладці) і переключіться на введення букв латинського алфавіту. Введіть код, який відкриває доступ до потрібних функцій, і натисніть клавішу Enter.
2
Якщо вам потрібно увійти в меню введення чіт- кодів, що відкривають доступ до додаткових функцій в грі Sims, Sims 2, Sims 3, скористайтеся комбінацією клавіш Ctrl + Shift + C. Також для деяких версій гри актуально одночасне натискання Shift + Ctrl + D.
3
Якщо вам потрібно ввести чит-коди для ігор серії Tony Hawks Pro Skater, знайдіть відповідний пункт в головному ігровому меню. Для цього в режимі гри натисніть клавішу Esc, після чого перейдіть за його пунктам в розділ введення кодів. Зверніть увагу, що зазвичай введені коди діють в режимі однієї гри, після її перезавантаження вам необхідно буде прописати їх повторно.
4
Для введення чіт- кодів до ігор серії Need For Speed перейдіть в головне меню, перемкніть розкладку клавіатури для написання англійськими літерами і без додаткових маніпуляцій просто пропишіть потрібну вам команду.
5
При введенні чіт- кодів для гри Dragon Age скористайтеся консоллю. Для цього запустіть гру з параметром "-enabledeveloperconsole", прописуємо в властивостях його ярлика. Після цього відкрийте файл з назвою "keybindings.ini" в папці з настройками гри в документах користувача і в рядку "OpenConsole_0 = Keyboard :: Button_X" замініть ікс на будь-яку клавішу латинського алфавіту. Збережіть зміни, зайдіть в гру і для запуску консолі натисніть прописану вами клавішу. Запуститься невидима консоль, в яку можна вводити чит-коди. Зверніть увагу, що якщо вам необхідно повторно використовувати один і той же чит-код, ви можете не прописувати його, а просто після запуску консолі натиснути клавішу зі стрілкою вгору.
Корисна порада
Для різних версій ігор можуть використовуватися різні програми для відкриття меню введення чит-кодів.