Як побудувати lego-город. Як побудувати лего за інструкцією.

Конструктори Lego виробляються однойменної датською фірмою за запатентованою в 1958 році методикою. Основу кожного набору складають пластмасові деталі різного розміру, які надійно кріпляться один до одного за допомогою штифтів. Додатково додаються фігурки людей, тварин і безліч ігрових деталей (скрині, золоті монети, дерева, прапорці тощо). Набори Lego випускаються цілими серіями, часто за мотивами популярних книг і фільмів: «Гаррі Поттер», «Пірати Карибського моря», «Принц Персії» та ін. Однак найбільшою і цілком заслуженою популярністю користуються моделі Lego City («Лего- Місто »).
Інструкція
1
Придбайте перший конструктор Lego City. У міській серії є набори для створення різних ігрових майданчиків: пожежна служба, поліцейський відділок, пристань, залізнична станція, аеропорт і навіть космодром. Комбінування тематичних елементів дає широкий простір для творчості. Ви зможете побудувати справжнє «місто мрії», прикрасити його і населити різними персонажами.
2
Для початку виберіть модель з невеликою кількістю деталей і обов'язково підходящу за віком вашій дитині. Більшість конструкторів Lego City призначені дітям старше 4-5 років. Дотримуватися вікові рекомендації потрібно для того, щоб дитина змогла більшу частину міста побудувати самостійно.
3
Зберіть ігрову модель за інструкцією. У кожну коробку Lego вкладено барвисте керівництво. У ньому показані етапи роботи і деталі необхідні для них. Все рекомендації дані в вигляді малюнків, а не тексту. Строго дотримуючись інструкції, ви без праці побудуєте іграшку.
4
Для створення невеликого населеного пункту вам буде потрібно кілька ігрових наборів. Напрямок розвитку і послідовність забудови міста придумайте самостійно. Наприклад, ви хочете звести приморське селище. В першу чергу зберіть гавань. У ній розташуйте 1-2 катери і риболовне судно. Потім побудуйте допоміжні служби: поліцію і пожежну охорону. Пізніше прокладете до селища залізницю.
5
Коли іграшка буде повністю освоєна і втратить принадність новизни, спробуйте себе в якості архітектора. З цеглинок можна зібрати будівлі, елементи і конструкції, не передбачені інструкціями Lego. І тут для вашої фантазії відкриваються безмежні перспективи.
6
Накресліть на аркуші паперу план майбутнього міста: позначте його центр, виділіть паркову зону, передбачте дороги та інші необхідні елементи. Ваш персональний Lego City може бути як цілком реальним районним центром, так і казковим замком або інопланетним мегаполісом.
7
Підберіть деталі, з яких будете зводити міські будівлі. Використовуйте всі наявні у вас набори, т.к. вони прекрасно поєднуються один з одним і по методу зборки, і в естетичному оформленні.
8
В основі кожного міського кварталу покладіть найбільшу прямокутну або квадратну деталь. Такі платформи є в складі багатьох наборів і продаються окремо. На підставу послідовно встановлюйте цеглинки, вибудовуючи будівлі відповідно до вашого смаку.
9
З'єднайте квартали переходами, мостами або залізничними шляхами. Доповніть міський пейзаж деревами, квітами, машинками, людьми і будь-якими іншими lego-фігурками, які у вас є. Розподіліть ролі, придумайте історію і грайте всією сім'єю.
Зверніть увагу
За мотивами серії Lego City компанією створено комп'ютерні ігри для дітей, які можна знайти на сайті компанії.
Корисна порада
Lego City зручно збирати на рівній поверхні: на столі або на гладкому килимі. Постарайтеся не переплутати деталі, необхідні для складання різних елементів. Кріпите деталі один до одного щільно і акуратно.