Як вибрати паяльну лампу. рем комплект паяльна лампа.

Побутові паяльні лампи служать для нагріву ємностей з незаймистими рідинами, ремонтних робіт, пайки і термообробки. Вони класифікуються по виду палива - бензинові, газові і гасові. Найсучаснішими і зручними в застосуванні вважаються газові паяльні лампи або пальники. Але шанувальники бензинових завзято відстоюють свою думку.
Інструкція
1
Високотехнологічні газові паяльні лампи поєднують ергономічний дизайн і високу надійність у використанні. Вони можуть працювати автономно від одноразових газових балонів і від підлягаючих повторної заправці. Проколюють балони без клапана досить дешеві. Корпус самої лампи може бути пластиковим або металевим.
2
Універсальні газові лампи працюють на двох типах балонів, приєднуються до них за допомогою різьблення. Таке обладнання компактно, що дуже зручно при зберіганні та транспортуванні. Ще одна перевага універсальної лампи в можливості від'єднати газовий балон в будь-який момент.
3
Зверніть увагу на високотехнологічні лампи, які працюють на нових клапанних балонах KEMAP. Ці балони з алюмінієвим корпусом містять спеціальну суміш скраплених газів на основі нафти (LPG), вона передбачає високу ефективність пайки. Раніше це досягалося тільки при використанні ацетилену. Якщо ви займаєтеся пайкою і зварюванням професійно, лампа, що працює на цих балонах - ваш вибір.
4
Є газові пальники, які працюють і від вітчизняних пропанових балонів. Вони дуже потужні, надійні і володіють універсальністю при виборі джерела газу. Для роботи використовуйте шланг будь-якої довжини. Для покрівельних робіт підберіть лампу , яка забезпечена довгою насадкою і важелем швидкого збільшення полум'я.
5
Для любителів майструвати нові електроприлади існують газові мікропаяльнікі, а ємність для газу знаходиться у них всередині. Перед використанням її заправляють газом з балончика для запальничок. Це ще й чудова ідея для подарунка чоловікові з умілими руками.
6
Бензинові паяльні лампи забезпечують дуже високу температуру нагрівання - до 1100 градусів. Сила її полум'я легко може регулюватися. Лампи, які працюють на гасі і бензині другого сорту, застосовують для нагрівання великих паяльників і для роботи з твердими припоями.
7
Якісь плюси і мінуси є і у тих, і у інших ламп, але є чудовий вихід - багатопаливна універсальна пальник. Вона працює на будь-якому виді палива від дизельного до газу, але коштує такий апарат близько 6-7 тисяч рублів.