Як позбутися від зернової молі.

Зернова міль - комаха з сріблясто білої забарвленням і бурим малюнком на крилах - може виявитися неприємною знахідкою на вашій кухні. На жаль, ймовірність її появи досить велика, оскільки вона часто мешкає в зернової продукції, що надходить зі складів і зерносховищ в магазини, а звідти - в пакети покупців. Позбутися від цих комах можна, головне, не упустити момент, поки їх ще мало і вони не «з'їли» всі ваші запаси.
Вам знадобиться
  • - столовий оцет;
  • - листя евкаліпта або лаванди;
  • - гілочки полину;
  • - лавровий лист;
  • - часник;
  • - кірки лимона.
Інструкція
1
Найкраще місце зберігання для ваших сипучих продуктів (круп, борошна, грибів, сухофруктів, а також насіння) - скляні банки або бляшані і керамічні ємності, які міцно закриваються кришками. Можете обійтися і щільними полотняними мішечками, але зазвичай вони не дуже зручні, т.к. займають більше місця на полиці. Мішечки просочіть соляним розчином. Але ніколи не зберігайте запаси в целофанових кульках - це для молі не завада. І пам'ятайте, що крупи і борошно в більших кількостях краще не купувати.
2
Якщо ви виявили, що ваші продукти сильно вражені міллю, краще не скупіться і викиньте їх взагалі, адже ви ж не хочете харчуватися яйцями комах та їх екскрементами? Уражені не надто сильно - переберіть, а потім помістіть в духовку або мікрохвильовку для просушки і знезараження. Духовку під час очисної процедури щільно не закриваються, вона повинна прогрівати зерно або крупи при температурі 60 градусів. Для мікрохвильовки час мінімальне, а для духовки розрахуйте в залежності від необхідності: яйця комах гинуть через 5 хвилин, а гусениці - через 60-90.
3
Якщо ваша боротьба з міллю відбувається влітку, можете поступити ще простіше - щойно куплені крупи тонким шаром розкладіть на тканині або папері на відкритому сонці.
4
Вимийте всі шафки і полички на кухні, зовні і всередині, теплим розчином з миючою рідиною, а потім чистою водою. Протріть і висушіть шафки, не закриваючи. Все пази і щілини добре промажте столовим оцтом. Щоб моль в них не заводилася надалі, покладіть туди листя евкаліпта, лаванди або лаврові.
5
Пам'ятайте, що гусениці зернової молі гинуть після дворазового виморожування (не менше мінус 10 градусів Цельсія) протягом 5-10 годин, а потім - прогрівання до плюс десяти. Тому можете потримати крупи в морозилці. Багато господинь з цієї причини зберігають в холодильнику квасоля, горох і пр.
6
На кухонному вікні поставте горщик з геранню: це рослина, а також колеус (народна назва «крапивка») особливо не любить моль. Ці квіти не вимагають ретельного догляду і яких-небудь складних умов, а ось шкідників будуть відлякувати завжди.
7
Щоб в шафі не заводиться моль, можете також помістити на полицях гілочки полину або пакетики з перцем. А безпосередньо в банки з вашими запасами укладайте очищені зубчики часнику, корки від лимона або лаврові листочки.
8
Періодично робіть перевірку ваших кухонних запасів. В цьому випадку ви завжди будете напоготові, якщо моль якимось чином туди проникне.