Як вибрати будівельний фен.

Будівельний фен може стати в нагоді як професійному будівельникові, так і людині, яка своїми силами робить ремонт будинку. Вибирайте модель термо фен а в залежності від завдань, які ви хочете виконати, частоти використання і вашого професіоналізму.
Інструкція
1
Насамперед, зверніть увагу на потужність інструменту. Вона варіюється в межах 1000-2500 Вт Від цього показника залежить максимальна температура нагріву. Висока потужність стане в нагоді в тому випадку, якщо ви будете використовувати термо фен в професійних цілях. Якщо ж фен потрібен вам рідко, то великі витрати енергії навряд чи виявляться виправданими.
2
Не менш важливий і спосіб регулювання температури. При стандартному перемикачі ви зможете користуватися стандартними режимами (2-3 режиму). У більш дорогих моделях може бути передбачено плавне перемикання. Ви зможете виставити саме ту температуру, яка потрібна для нагрівання або плавлення кожного конкретного матеріалу, з яким ви працюєте.
3
В якості додаткових в фен е можуть бути функція контролю температури повітря і подача холодного потоку. Перша дозволяє зберігати обраний режим протягом усього часу роботи. Друга зручна в тому випадку, якщо вам потрібно швидко охолодити предмет після нагрівання, а не чекати, поки він холоне природним шляхом.
4
Залежно від того, для яких цілей ви плануєте використовувати будівельний фен , підберіть насадки для нього. Плоскі підійдуть для видалення старих покриттів - шпалер, плівок, фарби, шпаклівки, а також для розігрівання пластика. Круглі форсунки знадобляться при пайку труб, стеклозащітние - при роботі зі скляними предметами. За допомогою ріжучих насадок можна буде розрізати деякі види пінопласту.
5
Під час роботи сам фен досить сильно нагрівається. Тому варто подбати про безпеку. Кожух на наконечнику захистить вас, якщо ви ненароком торкнетеся розпеченого сопла.
6
Якщо вам потрібно досить довго розігрівати яку-небудь поверхню, вибирайте будівельний фен з закритою ручкою. В іншому випадку ви можете обпекти руку гарячим повітрям, відбитим від поверхні. Також така ручка послужить додатковим захистом від бризок розплавленого матеріалу.
7
Нарешті, зверніть увагу на зовнішню конструкцію інструменту. Незайвою буде можливість поставити фен вертикально, на рукоятку. Це стане в нагоді, якщо вам потрібно буде на кілька секунд звільнити руки або просто перепочити - інструмент досить важкий.