Як підключити інтернет до пк.

Інтернет надає велику кількість можливостей як для розваги і спілкування, так і для спілкування. Можна виділити ряд найбільш популярних способів підключення до мережі і вибрати той, який підходить до вас, ґрунтуючись на їх плюсах і мінусах.
Інструкція
1
Підключення через телефонну лінію за допомогою інтернет-карти або в кредит колись було вельми поширеним способом підключення до мережі. На даний момент цей спосіб майже що зовсім втратив популярність, поступившись більш швидкісним. Для використання цього виду підключення необхідний 56К модем або, іншими словами, модем для dial-up доступу. Очевидним плюсом цього способу є простота використання, мінусом ж є низька швидкість підключення до мережі.
2
Другим варіантом підключення до мережі, присутнім практично в кожній квартирі, є виділена лінія. Для цього необхідно закдючіть договір з провайдером, в якому буде обговорений тип і пікова швидкість тарифного плану. Найбільш зручними і, відповідно, найбільш дорогими, є безлімітні високошвидкісні тарифні плани. Цей спосіб найбільш зручний якщо вам необхідно постійно перебувати в режимі онлайн, при цьому не виходячи з будинку або офісу.
3
Якщо ви з обов'язку роботи постійно пересуваєтеся, але вам необхідно залишатися в мережі, наприклад, для отримання даних або здійснення веб-серфінгу, то ваш вибір може припасти на інтернет на основі edge або gprs. Принципових відмінностей між цими видами підключення до мережі немає. Для підключення до інтернету ви можете використовувати мобільний телефон або спеціалізований модем. Для вибору найбільш зручного тарифу вам варто звернутися до стільникових операторів, звертаючи особливу увагу на безлімітні тарифні плани. Справа в тому, що заявлена швидкість позначається як пікова, тобто компанія не гарантує її підтримку на цьому рівні протягом усього часу, вона всього лише позначає її як максимально можливу. Саме тому простіше заплатити один раз абонентську плату і використовувати інтернет без обмежень протягом усього місяця.