Як завантажити сайт з файлу.

Готові сайти зазвичай поставляються у вигляді файлів движка, а також файлів самого сайту і баз даних. Для їх установки слід завантажити на хостинг сайт, що працює під системою управління контентом WordPress.
Інструкція
1
Переконайтеся, що володієте делегованим доменом, прикріпленим до вашого хостингу. Приступите до завантаження на хостинг файлів движка. За допомогою ftp-менеджера відкрийте особистий кабінет (ftp-менеджер підійде будь-який, але краще скористатися безкоштовною програмою FileZilla). У правій частині програми буде відображатися стан файлів на сервері, а в лівій - на комп'ютері. Також в лівій частині програми на комп'ютері ви побачите папку Wordpress. Вам потрібно буде скопіювати її вміст в папку сайту на хостингу, яка розташована в каталозі public-html. Після закінчення завантаження платформи на сайт приступайте до завантаження баз даних.
2
Зайдіть в адміністративну панель на хостингу, створіть новий профіль користувача з паролем для нього. Головна сторінка адмінки хостингу має ярлик «Бази даних MySQL». Клацніть по ньому, і ви перейдете до сторінки, яка дозволяє завантажувати з комп'ютера бази даних. Знайдіть потрібну БД на ПК і зробіть її завантаження у відповідному вікні. Далі вам залишиться лише налаштувати певні параметри для нормального функціонування сервера.
3
Зв'яжіть раніше створений профіль з новою базою даних і надайте йому відповідні повноваження. Запустіть ftp-менеджер і знайдіть файл config.php, який розташований в кореневій папці сторінки, і приступите до його редагування. Поле «Ім'я бази даних» повинно містити назву завантаженої БД, «Ім'я користувача» - ім'я створеного раніше користувача, і в поле пароля, відповідно, вам необхідно вписати пароль, заданий вами при створенні нового профілю користувача. Збережіть всі зміни і зробіть оновлення файлу сайту на сервері. Якщо в назві файлу вказано config-sample.php, то його необхідно перейменувати в config.php. Таким чином, ви завершили установку файлів сайту.