Як зробити самому зовнішній айпі.

Потреба в зовнішньому IP-адресі може з'явитися при скачуванні інформації з сервера, контролюючого завантаження і підключення з однієї адреси. Щоб обійти це, можна скористатися спеціальним проксі-сервером.
Інструкція
1
Проведіть кілька налаштувань, щоб повністю змінити IP-адресу і зробити його зовнішнім. Відкрийте браузер і введіть в рядку пошуку «проксі-сервер». Не очікуйте, що відразу знайдете проксі-сервер, який надає безкоштовні послуги. Найчастіше дані послуги оплачуються. Вибирайте той варіант, який підходить вам.
2
Виберіть в інтернеті сервер-посередник. Приміром, сайт http://proxy-besplatno.com/має список різних західних проксі-серверів. Подивіться на поля таблиці: в них містяться необхідні параметри. Список поповнюється щодня. Перегляньте всі проксі і виберіть найбільш швидкі.
3
Відкрийте налаштування вашого браузера. В додатку Opera це пункт Preferences в розділі Settings з лівого боку вікна знайдіть пункт Network і клацніть по ньому лівою кнопкою. У верхній частині вікна виберіть Proxy Servers. Залежно від версії, а також виробника браузера пункти меню можуть виглядати дещо по-іншому.
4
Заповніть поля у вікні, використовуючи дані вибраного проксі-сервера. Для імені сервера використовуються цифри, розділені крапками на чотири блоки. Також вам знадобиться порт проксі-сервера. Клікніть «Ok» і вийдіть з настройок. Не очікуйте, що все вийде з першого разу, оскільки багато провайдерів обмежують доступ до різних проксі. Переконайтеся, що підключення до інтернету встановлено належним чином. У разі відсутності доступу вам доведеться вибрати інший, робочий проксі-сервер.
5
Скористайтеся також проксі-сервером, щоб обійти обмеження сайтів відносно країни, з якої здійснюється запит користувача. На деяких сайтах неможливо викачувати файли, якщо ваш комп'ютер не в певному регіоні. Таким чином, використання проксі-сервера є одним з найбільш простих способів отримання зовнішнього IP-адреси.