Як побудувати баггі ? переробка СЗД.

Переймаючись питанням, як побудувати баггі , потрібно згадати історію цього легкого позашляховика для їзди і гонок по бездоріжжю. Перші баггі - це звичайні легкові машини, зношені і не придатні для їзди в місті. У Росії баггі спочатку робили з Жигулів, Москвичів, Запорожців. Баггі сьогодні - це не тільки машини для гонок з високою прохідністю, але ще і засіб для активного відпочинку. Тому хоббійние баггі більш комфортабельні в порівнянні зі спортивними.
Вам знадобиться
  • Старий автомобіль, знятий з обліку, креслення з журналу «Моделіст-конструктор», інструменти, запчастини.
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити, це визначитися з «донором» для баггі . Кращі варіанти - це мотоколяска СЗД і Запорожець будь моделі. Також може підійти Фольксваген - «жук». Визначившись з основою для баггі , потрібно озброїтися кресленнями (у величезній кількості представлених в інтернеті), інструментом і братися за роботу. У кожному разі, агрегат повинен бути заднеприводним. А оптимізувати якості прохідності і стійкості майбутнього баггі - головне завдання, яке стоятиме перед конструктором.
2
Крім креслень в споруді баггі можуть допомогти і оглядові статті. Навіть досить старі. Наприклад, стаття в журналі «За кермом» за 1987 рік (4 номер) або «Моделіст-конструктор» за 1985 рік (12 номер), 1986 і 1989 роки. Подібні видання детально і наочно описують конструкції і дизайн різних видів баггі . На сторінках цих журналів дані докладні креслення і практичні поради, які можуть стати в нагоді при будівництві баггі . Також з літератури згодяться книги типу «Ремонт автомобіля ЗАЗ» і т.п. Якщо вузли шасі будуть від однієї машини, а коробка передач від іншої, має сенс запастися літературою про ремонт і тієї, і іншої машини. Можна навіть придбати книги різних авторів. Як правило, такі видання доповнюють один одного.
3
При переробці машини в баггі особливу увагу слід приділити заходам безпеки. Зокрема, сидіння, особливо якщо за основу взято Запорожець, необхідно як слід зміцнити. Ремені безпеки потрібно регулювати під кожного конкретного водія/пасажира. Під правильно підігнаний ремінь долоня повинна протискуватися насилу. В іншому випадку при екстреній ситуації (а для чого ще будують баггі ?), Людина може просто вислизнути з-під ременя. Також важливо не використовувати в конструкції баггі скла. Їх потрібно замінити зварною сіткою, але не сіткою рабицей.
Зверніть увагу
Баггі - це засіб підвищеної небезпеки. Буде розумно при їзді на баггі використовувати мотоциклетні шоломи.
Корисна порада
В обов'язковому порядку забезпечите баггі вогнегасником, підголівниками, дзеркалами заднього виду, стоп-сигналами і ременями безпеки.
Сьогодні на ринку представлено безліч моделей спеціальної техніки для активного відпочинку - квадроцикли, карти, баггі . Звичайно, моделі від компаній зі світовими іменами коштує дорого, але коли в гаражі є стареньке авто, а власник вміє працювати з інструментом, то баггі цілком можна зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • Автомобіль-донор, покришки для їзди по піску, комплект амортизаторів, сталеві труби, зварювальний апарат, набір електроінструментів.
Інструкція
1
Знаходимо в Інтернеті або в довіднику креслення баггі , який збираємося зробити своїми руками.
2
Виготовляємо сталеву раму за кресленнями. Відрізаємо за розміром сталеві труби і зварює їх в єдину конструкцію.
3
Розбираємо автомобіль-донор. Виробляємо виміри точок кріплення силового агрегату і коробки швидкостей. Можна скористатися картоном для виготовлення шаблону.
4
Переносимо шаблон на зварену раму баггі . Розмічаємо точки кріплення навісного обладнання та приварюють металеві площадки в цих місцях. Просвердлює технологічні отвори для фіксації деталей.
5
Встановлюємо на зварену раму двигун і коробку передач. Виносимо управління баггі на місце водія - закріплюємо педальний вузол і важіль КПП, підганяючи їх положення під себе. Приварюємо або фіксуємо органи управління за допомогою болтів і гайок. Встановлюємо контргайки або шплінти, що запобігають самовільне розкручування деталей.
6
Переносимо рульовий механізм з автомобіля-донора в зборі на зварену раму. Помічаємо точки кріплення і встановлюємо на баггі рульову колонку.
7
Встановлюємо сидіння з автомобіля. Підганяємо його місце розташування під зростання і посадку власника баггі . Помічаємо точки кріплення і фіксуємо полози сидіння за допомогою зварювання або нарізного сполучення.
8
Встановлюємо колеса, амортизатори, бензобак, фари, прилади контролю температури і оборотів двигуна. заправляємо баггі технічними рідинами. Офарблюємо сталеву раму аерозольною фарбою.
Зверніть увагу
Особливу увагу потрібно приділити герметичності гальмівної системи і бензопроводу. Ні в якому разі не допускається експлуатація баггі при подтекании магістралей.
Корисна порада
Правильна посадка на увазі вільне положення рук на кермі, зігнутих в ліктях, а при повністю вичавленої педалі зчеплення нога повинна бути злегка зігнута в коліні.