Як підключити причіп. Як вибрати причіп.

Автомобільний причіп незамінний при перевезенні вантажів або інших роботах, з його допомогою ви легко зможете перевозити набагато більшу кількість речей. Дуже важливо для безпеки руху та збереження техніки правильно підключити причіп .
Вам знадобиться
  • - автомобіль;
  • - причіп;
  • - фаркоп;
  • - розетка;
  • - вилка до розетки;
  • - комплект кріплення;
  • - підключають кабелі.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на вашому автомобілі встановлений фаркоп, з його допомогою можна легко і надійно підключити причіп або швидко відчепити його назад. Якщо фаркоп на авто відсутня, купите його з спеціалізованому магазині і встановіть на задню частину. Найчастіше монтаж здійснюється за допомогою зчіпного кулі, але, якщо навіть він не передбачений конструкцією, просвердлите в кузові гнізда і прикріпіть фаркоп за допомогою болтів.
2
Для того щоб ліхтарі причіп а працювали синхронно із задніми ліхтарями автомобіля, встановіть розетку, що сполучає електроланцюзі. Якщо у вас проста недорога машина, підключіть роз'єм за допомогою врізки через задні ліхтарі.
3
Для автомобіля з К-шиною або світлодіодними задніми ліхтарями встановіть блок з реле і протягніть силовий дріт. В якості силового проводу візьміть багатожильний провід з міді, з перетином кожної жили 1,5 кв.мм і подвійною ізоляцією. Керуючі сигнали на реле встановіть з задніх ліхтарів автомобіля. Щоб з'єднання підключалися правильно, чергуйте контакти, а розетки приєднуйте через спеціальний виріз в нижній частині.
4
Щоб підключити причіп по російській розводці, керуйтеся наступною схемою: контакт №1 потрібен для лівого покажчика повороту (жовтого кольору), контакт №2 - для протитуманною фари (блакитного кольору), контакт № 3 позначає масу (білого кольору), контакт №4 призначений для правого покажчика повороту (зеленого кольору), контакт №5 - резерв, контакт №6 - для стоп-сигналу (коричневого кольору), контакт №7 необхідний для габаритних ліхтарів (чорного кольору ).
5
Зверніть увагу, що європейська розводка дещо відрізняється від російської. Контакт №5 у ній призначений для підключення правого габаритного ліхтаря і освітлення номерного знака, тому при приєднанні європейського причіп а до російської машині або навпаки на причіп е не працюватиме правий габаритний ліхтар , зате при включенні лівого ліхтаря працюватимуть обидва.
6
Для з'єднання контактів використовуйте дроти перетином 1,5 кв. мм. Контакт «маса» підключайте за допомогою проводу перерізом не менше 2,5 кв.мм.