Як відновити архіви Агента. Як переглянути повідомлення агента.

Відновити архіви листування в більшій частині месенджерів можна за одним сценарієм - за допомогою перегляду логів користувачів. Однак на mail.ru існує спеціальний зручний метод зберігання переписки, значно спрощує дану процедуру.
Інструкція
1
Запустіть перегляд історії повідомлень mail agent за допомогою контекстного меню необхідного вам контакту. Зайдіть на вкладку «Архів повідомлень». У разі видалення всіх даних з історії ви зможете відновити за допомогою вашої поштової скриньки. Дана функція лише недавно з'явилася в списку послуг ресурсу, тому відновити весь архів листування з самого початку може не вийти. Якщо знадобиться, зробіть оновлення вашої версії «Агента».
2
Зайдіть в ваш поштовий ящик, за допомогою якого ви робите вхід в «Агент». У списку отриманих листів ви виявите ті, в темах яких є позначка «Агента». Зверніть увагу, що деякі версії програми мають функцію відправки повідомлень на будь-яку поштову скриньку. Включити її можна в налаштуваннях програми в меню вхідних повідомлень.
3
Перегляньте журнали додатки на комп'ютері. Багато клієнтів для обміну повідомленнями зберігають історію на жорсткому диску, і mail agent також не стає винятком. Для перегляду включіть режим відображення на комп'ютері прихованих файлів і папок. Зробити це можна в «Панелі управління», вибравши "Властивості папки» і «Відображати приховані файли і папки». Відкрийте папку з логами програми і прочитайте їх за допомогою блокнота.
4
Не забувайте робити резервні копії таких даних в окремому текстовому файлі. Даний документ іноді віддаляється після очищення історії повідомлень, проте деякі версії залишають його у первісному вигляді. Такі файли знаходяться в папці Application Data в меню користувача на локальному диску операційної системи. Після відкриття папки, можливо, вам потрібно буде відкрити також Roaming і MRA, але все залежить від налаштувань користувача та програмної версії. Необхідно обов'язково налаштувати видимість папок, інакше директорія і її вміст для перегляду будуть недоступні.