Як розмістити резюме на всіх сайтах.

Грамотно залишене резюме на великій кількості сайтів з пошуку роботи значно підвищує шанси претендента знайти місце своєї мрії. Частина роботодавців воліють самі переглядати анкети претендентів, замість того щоб розміщувати вакансії.
Вам знадобиться
  • - інтернет
  • - резюме
Інструкція
1
Складіть лаконічне резюме , із зазначенням всіх необхідних контактів, описом досвіду роботи та освіти, професійних навичок та інших корисних даних. Надавайте дійсно важливу інформацію.
2
У першу чергу розмістіть резюме на сайтах, що знаходяться на перших 3-5 сторінках у видачі пошукових систем. Це найбільш відвідувані і популярні сайти. Сайти з невеликою відвідуваністю теж можуть виявитися вам корисними, оскільки часто такі ресурси належать кадровим агентствам. Майже весь ринок праці охоплений всього декількома сайтами вакансій. Лідирують такі найбільші ресурси, як SuperJob.ru і HeadHunter.ru, далі йдуть Работа.ru, Job.ru, Zarplata.ru, Rabota.mail.ru, Rosrabota.ru. Якщо ви студент або початківець фахівець, розмістіть інформацію про себе і на сайті Career.ru, який створений спеціально для фахівців без досвіду роботи. Введіть в пошуковик фразу, що складається із слів «робота» або «вакансії Москва» і назва вашого міста, наприклад, «робота Москва». Так ви отримаєте список сайтів, які охоплюють ваш регіон.
3
В інтернеті є ресурси, де вам запропонують розмістити ваше резюме на основних сайтах з пошуку роботи. Оплативши їх послуги, ви позбудетеся від необхідності витрачати час на самостійне розміщення резюме . Послуги зазвичай включають реєстрацію особистого кабінету на ваше ім'я, розміщення резюме , заклад підписки на цікаві для вас вакансії. Керувати своєю анкетою ви будете самі, отримавши логін і пароль від особистого кабінету. Від вас вимагається надати дані для резюме , бажаної посади, рівень заробітної плати, список (або кількість) сайтів для розміщення і т.д. Але будьте уважні, переконайтеся в тому, що ресурс заслуговує довіри.
Зверніть увагу
При використанні деяких ресурсів, таких як rabota.yandex.ru, роботодавець, вводячи в пошуку посада, побачить результати пошуку резюме відразу з декількох сайтів про роботу.
Найчастіше на різних сайтах можна спостерігати різноманітні погодні інформери. Зазвичай спрямовані на прогноз погоди певного міста, вони дуже гармонійно вписуються в загальний дизайн ресурсу і є дуже корисними віджетами. Багато починаючі вебмастери задаються питанням про встановлення цих інформерів на свій сайт.
Вам знадобиться
  • - доступ до управління сайтом.
Інструкція
1
Насамперед визначте зовнішній вигляд вашого майбутнього погодного інформера: розміри, колір, зміст і т.д. Після цього на спеціальних сайтах постарайтеся знайти інформер відповідно до ваших уподобань або створіть собствеений дизайн: http://informer.gismeteo.ru/,http://pogoda.yandex.ru/salavat/informer/та ін. Виберіть вподобаний віджет і отримаєте його код. Вставте його в блокнот для більшої зручності і збережіть документ, оскільки, можливо, вам буде потрібно чимало часу для установки віджета на сайт, в процесі якої код інформера може бути втрачений.
2
Наступним кроком необхідно інтегрувати отриманий код в ваш ресурс. Для цього відкрийте вихідний код вашого сайту, сооріентіруйтесь з його змістом і знайдіть те місце, куди ви плануєте розмістити інформер (наприклад правий блок). Так як існує безліч різних CMS (системи управління сайтом), це не єдиний спосіб, він лише загальний для всіх.
3
Також у багатьох платформах, наприклад в CMS Joomla, існує система модулів. Для розміщення інформера на сайті таких CMS, створіть новий порожній модуль, вставте в нього код вашого віджета і поставте йому необхідне положення на вашому ресурсі. Даний спосіб краще, оскільки ви можете бачити розташування інформера, на відміну від того випадку, коли ви редагуєте вихідний код всього сайту.
4
Також даний інформер можна додати в підпис ваших повідомлень на різних форумах. На відміну від CMS різних сайтів, система управління більшості форумів приблизно однакова, тому дана інструкція універсальна. Зайдіть в ваш профіль на форумі, перейдіть до редагування підпису та вставте у форму для введення тексту код інформера (на сайті вибору інформера виберіть BBCode), збережіть зміни.