Як зробити автожир.

Якщо ви вирішили самостійно виготовити літальний апарат, то на перших порах можете спробувати зібрати автожир-планер . Цей транспорт піднімається в повітря за допомогою буксирного троса, який необхідно попередньо закріпити за рухомим автомобілем.
Інструкція
1
Підберіть підходящу основу для створення автожиру. Для цього підійдуть три силових дюралюмінієвих елемента: осьова і кільова балки, а також щогла. З передньої сторони кільової балки необхідно встановити кероване носове колесо (підійде від спортивного мікроавтомобіля). Потім оснастите його гальмівним пристроєм і встановіть на кінцях другий, осьової балки - два бічних колеса (від моторолера). Замість коліс можете встановити два спеціальних поплавця, якщо ви припускаєте польоти на буксирі, причепленому до катера.
2
Прикріпіть на передньому кінці підстави кільової балки ферму - склепанную з дюралюмінієвих куточків і посилену листовими прямокутними накладками трикутну конструкцію. Вона необхідна для закріплення буксирного гака. Далі зміцните на фермі аеронавігаційні прилади - прості саморобні індикатори швидкості, а також бічного зносу. Після цього зробіть під нею педальний вузол зі спеціальною тросової проводкою, яку слід провести до керма напряму. Потім встановіть на протилежному кінці балки оперення: горизонтальне (це стабілізатор) і вертикальне (спеціальний кіль з кермом), а також хвостове запобіжне колесо.
3
Розташуйте щоглу і робоче місце пілота посередині кільової балки. У свою чергу, для того, щоб спорудити робоче місце пілота візьміть автомобільне сидіння з ременів безпеки. Щоглу прикріпіть до балки двома пластинчастими дюралюмінієвими кронштейнами до вертикалі назад під невеликим кутом. Це послужить підставою для ротора несучого двухлопастного повітряного гвинта.
4
З'єднайте механізм ротора з щоглою схожими пластинчастими кронштейнами. При цьому гвинт повинен обертатися вільно і розкручуватися за рахунок повітряного потоку, що набігає. Крім цього, вісь ротора може бути нахилена в будь-яку сторону за допомогою ручки, яку умовно називають «дельталетной».