Як зайти на сервер сайту.

Сервер являє собою сховище сайту, а також сервіс, що дозволяє обмінюватися даними між зареєстрованими на ньому людьми. Щоб увійти на більшість серверів, необхідно пройти обов'язкову реєстрацію та отримати відповідні повноваження, тільки тоді ви отримаєте доступ до всієї інформації сайту.
Інструкція
1
Дізнайтеся адресу потрібного сервера і зареєструйтеся на ньому шляхом введення логіна і пароля латинськими літерами і цифрами. Деякими серверами допускаються довільні паролі. Більш серйозні сайти, що піклуються про безпеку акаунтів, пред'являють жорсткі вимоги до створення та введення пароля. Приміром, він повинен включати від 6 символів, обов'язково містити великі і великі літери, а також цифри, тому будьте уважні. На ігрових серверах реєстрація також вимагає підтвердження інформації через особистий електронну поштову скриньку. У разі його відсутності подбайте про те, щоб зареєструвати його до входу на сервер.
2
Пройдіть подальший процес реєстрації. У більшості випадку сервер спочатку перевірить відсутність на ньому користувачів з логіном, ідентичним вашому. Якщо такі є, то, можливо, вам буде запропоновано вибрати один з декількох варіантів зазначеного логіна або ж придумати новий. Логін і пароль краще відразу записати папері або на комп'ютері або телефоні у вигляді текстового документа, щоб надалі не забути їх. Багато серверів для захисту від злому використовують різні числові або літерні перевірочні коди, які також потрібно буде ввести.
3
Вкажіть вашу електронну адресу у випадку необхідності для підтвердження реєстрації. Натисніть клавішу «Зареєструватися», і після перевірки всієї введеної інформації, вам буде відправлено на вказану електронну адресу лист з подальшими інструкціями.
4
Зайдіть на електронну пошту, і відкрийте лист від сервера, де проходили реєстрацію. У ньому будуть вказані ваші логін і пароль для входу на сервер, а також посилання для підтвердження реєстрації, за якою слід відразу перейти. Після цього ви потрапите на головну сторінку сайту і побачите повідомлення про успішну реєстрацію на сервері. Увійдіть на сервер, вибравши на головній сторінці вкладку «вхід» і ввівши логін і пароль.