Як злити конденсат з редуктора.

В результаті тривалої роботи машини практично у всіх системах утворюється конденсат у вигляді рідини чи газу. Зайве скупчення таких відходів призводить до порушення роботи автомобіля. Професіонали рекомендують зливати конденсат з редуктора після кожних 5 тис. Км пробігу.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - шприц;
  • - тонка трубка;
  • - хомут.
Інструкція
1
Запустіть двигун і грунтовно прогрійте автомобіль. Тепло розтопить конденсат з желеобразного стану в рідкий, що допоможе швидше його злити. Перед виконанням процедури потрібно заглушити машину.
2
Підстелити тканину під редуктор. Це необхідно для запобігання появи плям від конденсат а, який досить швидко в'їдається і має стійкий неприємний запах.
3
Внизу редуктора розташовується зливний отвір або трубка, звідти і потрібно злити накопичився конденсат . У деяких моделях автомобілів зливний отвір закривається шестигранним болтом, який потрібно відкрутити. Витягніть заглушає пробку або відверніть шланг і перекладіть на двигун.
4
Для витягування накопичилася рідини необхідно озброїтися шприцом, які мають обсяг 10 мл. Замість голки прикріпіть тонку пластикову або силіконову трубку і через отвір пропустіть її на дно редуктора. Після цього витягніть конденсат .
5
Повторюйте процедуру витягування до тих пір, поки рідина в редукторі не закінчиться. У нормі загальний обсяг накопичився конденсат а не повинен перевищувати 30 мл. Зайвий обсяг злитою рідини говорить про низьку якість бензину або газу, а також про можливі збої в роботі системи подачі палива.
6
Після повного видалення конденсат а необхідно заглушити зливний отвір в редукторі кришкою або шлангом подачі тиску. Закритий слив потрібно додатково закріпити хомутом.
Зверніть увагу
В редукторах, починаючи з 4 покоління (Система IGS), злив конденсату не потрібно, оскільки він, разом з переробленим газом під високим тиском потрапляє в камеру згоряння двигуна.
Корисна порада
Якщо зливний отвір знаходиться на дні редуктора, то замість шприца можна використовувати довгу силіконову трубку. Через неї конденсат легко зіллється в будь-яку підставлену ємність.