Як знайти сервер в мережі.

Знайти сервер в мережі можна двома способами: за допомогою вбудованої в систему утиліти ipconfig, отображающей основні параметри мережі, а також вручну . Виберіть найбільш підходящий спосіб для вас.
Інструкція
1
Запустіть вбудовану утиліту ipconfig. Для цього відкрийте головне меню вашої операційної системи і виберіть пункт "Виконати". В поле "Відкрити" вкажіть значення cmd і підтвердіть кнопкою "OK" запуск інструменту «Командний рядок». Введіть значення ipconfig/all в рядок інтерпретатора команд і команду натисканням клавіші Enter.
2
Скористайтеся наступним синтаксисом команди, щоб визначити необхідні параметри: -/all - відобразити всі параметри конфігурації TCP/IP; -/release - відключити протокол TCP/IP; -/renew - оновити значення конфігурації; -/dispalydns - відобразити кеш DNS; -/flushdns - видалити кеш DNS; -/showclassid - виїсть клас DHCP; -/setclassid - встановити клас DHCP.-/registerdns - зареєструвати імена DNS і адреси IP в ручному режимі.
3
Поверніться в меню «Пуск» і спробуйте виконати визначення сервер а в ручному режимі, якщо Для цього відкрийте папку "Всі програми". Виберіть «Стандартні» і запустіть «Провідник». Знайдіть файл під назвою l2ini (або ж l2a.ini і l2ex.ini), який розташований в папці system і відкрийте його через додаток «Блокнот».
4
Пропишіть рядок, яка містить IP-адресу сервер а із значенням ServerAddr = або скористайтеся безкоштовним додатком l2encdec.exe, доступним для скачування в інтернеті і що дозволяє виконати операцію дешифрування потрібного файлу. Введіть в рядку «Об'єкт» значення -s l2.ini і підтвердіть вибрані змін натисканням кнопки OK. Відкрийте відредагований ярлик і в рядку ServerAddr = визначте адресу необхідного сервер а.
5
Спробуйте знайти в мережі ігровий сервер , якщо у вас виникла подібна необхідність. Наприклад, для пошуку сервер ов Counter-Strike 1.6 скористайтеся спеціальним ігровим патчем, скачавши і запустивши файл MasterServers.vdf. Подібну операцію можна виконати і з іншими мережевими іграми.