Як згадати платіжний пароль.

Платіжний пароль - річ секретна, тому його краще не записувати. З іншого боку, це інформація, яку краще не забувати, інакше дуже важко отримати доступ до своїх грошей. Як же можна згадати пароль ?
Інструкція
1
Переберія варіанти паролів, якими ви схильні користуватися. Цей метод має сенс, якщо у вас обмежене число кодових слів або ви використовуєте один і той же алгоритм для їх створення.
2
Зробіть спробу набрати пароль . Як правило, будь-яка платіжна система обмежує число неправильних вводів для виключення можливості автоматичного перебору варіантів. Будьте обережні: після вичерпання ліміту вхід в аккаунт блокується на якийсь час. А це може завдати неприємностей.
3
Прив'яжіть телефон до рахунку. Краще, якщо ви це зробили раніше, до втрати пароля. Більшість платіжних систем використовують для ідентифікації користувача не тільки адресу електронної пошти, але і його стільниковий номер.
4
Подайте заявку на відновлення пароля. Для цього зайдіть у відповідний розділ допомоги або натисніть спеціальну посилання. Введіть ваш ідентифікаційний номер або логін. Подальші дії залежать від платіжної системи, яку ви використовуєте. Наприклад, Яндекс.Деньги висилають sms з одноразовим секретним кодом. Введіть його при підтвердженні скидання старого пароля, і ви отримаєте можливість створити новий. В WebMoney вимоги залежать про вигляду вашого сертифіката в системі. Якщо він «формальний», тобто працюючий виключно он-лайн, то вас попросять вказати свою дату народження. Після цього заповніть форму для висилки інструкцій на e-mail. Для WM Keeper Classic і WM Keeper Light є свій регламент відновлення, детально прописаний на сайті. RBK Money теж використовує для нагадування платіжної інформації дату народження клієнта та його поштову адресу.
5
Отримайте лист від платіжної системи в зазначеному раніше електронному поштовому ящику. Пройдіть по надісланій посиланню і двічі новий варіант пароля. Придумайте такий, який ви більше не забудете. Тепер можете користуватися своїми інтернет-грошима.