Як відправити посилання на сторінку.

Дуже часто нам хочеться поділитися цікавими посиланнями з друзями, щоб вони теж оцінили вподобану вам фотографію, відеоролик, сторінку людини, сайт та інше. Зробити це дуже просто.
Інструкція
1
Знайдіть адресний рядок вашого інтернет-браузера. Зазвичай вона розташована у верхній частині вашого браузера. Скопіюйте написаний в ній англійською мовою з використанням символів і, можливо, цифр текст. Для цього клацніть по простору цієї строчки лівою кнопкою мишки один раз, і вся рядок символів виявиться виділеною синім кольором. Якщо цього не сталося, то виділіть всю строчку іншим способом. Для цього наведіть курсор до початку рядка, клацніть і утримуйте ліву кнопку мишки. Не відпускаючи її, ведіть курсор по всі рядку, а потім відпустіть мишку.
2
Потім клацніть по виділеному рядку правою кнопкою мишки один раз і у вікні знайдіть опцію «Копіювати». Клацніть по ній один раз. Далі переходите до відправки даної посилання.
3
Якщо ви відправляєте посилання через електронну пошту, то натисніть опцію «Написати». Після заповнення рядків адресата і теми (за бажанням) вставте рядок у вікно для повідомлень. Для цього натисніть на полі повідомлення правою кнопкою мишки один раз, знайдіть в віконці опцію «Вставити» і натисніть її один раз лівою кнопкою мишки. Після цього посилання з'явиться в повідомленні, і ви можете підписати до неї коментар, а потім відправити лист, натиснувши кнопку «Відправити».
4
В соціальних мережах ви можете відправити посилання на сторінку також через повідомлення. Для цього знайдіть потрібного вам користувача, потім знайдіть опцію «Надіслати повідомлення». В відкрилося вікно вставте посилання, напишіть коментар і натисніть «Відправити».
5
У деяких соціальних мережах, наприклад, «ВКонтакте» або Facebook, можна відправити посилання прямо на сторінку (стіну) самого користувача. Для цього знайдіть потрібного вам людини в списку друзів і зайдіть на його профіль. На його стіні знайдіть порожню рядок, позначену «Написати повідомлення», «Напишіть що-небудь» та інше. Скопіюйте і вставте посилання на цю строчку і натисніть «Відправити».
Зверніть увагу
Кожну посилання ви можете скопіювати один раз і вставляти її в повідомлення необмежену кількість разів до тих пір, поки не зробите операцію копіювання з іншим об'єктом.