Як налаштувати Гіпернет.

послуги Гіпер.NET від компанії МТС дозволяє абонентам, що підключили її, насолоджуватися високою скрость gprs-інтернету за певну абонентську плату на протязі доби. Для її настройки використовуйте нескладну послідовність дій.
Інструкція
1
Насамперед синхронізуйте пристрій, за допомогою якого здійснюється вихід в інтернет, з комп'ютером. У випадку якщо це gprs-модем, встановіть драйвера і підключіть його до комп'ютера, після чого переконайтеся, що пристрій, і готове до використання.
2
Якщо пристроєм, за допомогою якого здійснюється вихід в мережу, є стільниковий телефон, синхронізуйте його з комп'ютером. Встановіть драйвера, які можна знайти на компакт-диску з комплекту поставки, після чого підключіть апарат до комп'ютера за допомогою дата-кабелю. Переконайтеся, що пристрій підключено і готове до використання.
3
Активуйте послугу Гіпер.NET, зателефонувавши з номера, на який ви хочете підключити, в службу підтримки абонентів за номером 111. Дотримуйтесь підказок голосового меню. Після з'єднання з оператором запросите настройки для мобільного інтернету для телефону, а також допомога в налаштуванні з'єднання на комп'ютері. Це є найбільш простим і надійним способом настройки.
4
Після того як ви налаштуєте мобільний інтернет, отримайте у оператора підключення послуги на номер, з якого ви телефонуєте. Майте на увазі, що ця послуга платна, тому вам будуть озвучені умови її використання. Після підключення послуги при використанні gprs-інтернету з вашого рахунку буде щодоби списуватися певна сума грошей, але лише в разі використання gprs-інтернету.
5
Найкращим варіантом для швидкого і економного веб-серфінгу є використання веб-браузера Opera mini. З його допомогою ви зможете не тільки швидко завантажувати веб-сторінки, але і економити на трафіку. Специфіка роботи цього браузера така, що інформація спочатку проходить через сервер opera.com, де вона стискається і тільки після цього перенаправляється на ваш комп'ютер. За рахунок стиснення економія становить до дев'яноста відсотків від вихідного трафіку. Майте на увазі, що спочатку цей браузер був призначений для мобільних телефонів, тому для використання його на комп'ютері вам буде потрібно java-емулятор.