Як стискати сторінки.

При використанні gprs-модему вирішальне значення для швидкості завантаження інтернет- сторінки має її розмір. Для того щоб стискати сторінки використовуйте один з декількох простих способів.
Інструкція
1
Найбільш простим способом, що сприяє зменшенню ваги вихідної сторінки , є зміна налаштувань вашого веб-браузера. Вимкніть завантаження картинок, java і flash-додатків. За допомогою цього нескладного способу ви заощадите до сімдесяти відсотків від вихідного трафіку.
2
Аналогічними функціями володіють анонімайзери. Якщо з яких-небудь причин ви не можете здійснити настройку веб-браузера, ви можете використовувати цей сервіс для зменшення розміру інтернет-сторінок. Розглянемо цей спосіб на прикладі timp.ru. Перейдіть на адресу Анонімайзера, після чого введіть в рядок на головній сторінці адресу потрібного вам сайту. Поставте галочки на пунктах, що відповідають за заборону завантаження картинок, а також java і flash-додатків, після чого натисніть на кнопку «Перейти».
3
Ви також можете використовувати спеціалізовані сервіси по стисканню трафіку. З їх допомогою розмір кожної загружаемой сторінки зменшується на п'ятдесят-вісімдесят відсотків залежно від ефективності програмного алгоритму, який для цього використовується. Даний сервіс може бути як платним, так і безкоштовним. Майте на увазі, що при безкоштовному використанні сервісу обробка вашого запиту може зайняти більш довгий час ніж при платному.
4
Найбільш оптимальним є використання браузера Opera mini. Специфіка роботи даного браузера полягає в тому, що він працює за принципом сервісів для стиснення трафіку, але при цьому є абсолютно безкоштовним. Інформація, яку ви запитуєте, спочатку проходить через веб-сайт opera.com, і тільки після цього перенаправляється на ваш комп'ютер. Економія трафіку при цьому доходить до вісімдесяти відсотків. Відключивши завантаження картинок, ви зможете стискати веб- сторінки до десяти відсотків від початкової ваги. Майте на увазі, що спочатку даний браузер був призначений для мобільних пристроїв, тому для роботи з ним на комп'ютері вам буде потрібно java-емулятор.