Як відправити в ігнор.

Часом буває, що настирливого співрозмовника простіше додати в ігнор , ніж пояснювати йому, чому він не правий. Якщо розібратися в настройках сайтів, на яких ви з ним перетинаєтеся, зробити це не складно.
Інструкція
1
Додайте співрозмовника в ігнор на сайті «Вконтакте». Для цього в лівій частині сторінки зайдіть в меню «Налаштування», потім виберіть вкладку «Чорний список». У спеціальну графу введіть ім'я та прізвище надокучливого співрозмовника, напишіть його id (подивитися його можна в адресному рядку, зайшовши на сторінку користувача) або скопіюйте посилання на його сторінку. Для того, щоб це зробити, наведіть курсор на адресний рядок і клацніть по ній лівою клавішею миші. Після того, як рядок виділилася, правою клавішею відкрийте меню та натисніть «Копіювати». Також цю операцію можна замінити сполучення клавіш Ctrl і C. Для того, щоб вставити текст, наведіть курсор на поле, натисніть праву кнопку миші і виберіть "Вставити" або замініть це поєднанням Ctrl + V. Тепер натисніть «Додати до чорного списку». В результаті людина більше не зможе писати вам і переглядати вашу сторінку.
2
Ви можете відправити користувача в ігнор в живому журналі, і більше не отримувати від нього настирливих коментарів. Увійдіть на сайт www.livejournal.com, зайдіть в Друзі -> Блокування. У вас відкриється сторінка «Блокування та розблокування користувачів», де ви в спеціальну графу можете внести імена користувачів, чиї коментарі ви не хочете бачити під своїми записами. Якщо таких людей кілька, розділяйте імена комами. Після цього натисніть кнопку «Зберегти зміни». Якщо ж вас коментують анонімно, то вам доведеться включити функцію «дозволити коментарі тільки зареєстрованим користувачам».
3
На багатьох форумах є функція ігнор а. Натиснувши кнопку «Ігнорувати повідомлення від користувача» і ввівши нік, ви убезпечите себе не тільки від особистих повідомлень, але й не будете бачити, що ця людина пише в гілках форуму, які ви читаєте (дана послуга доступна не для всіх форумів).
4
Якщо ви хочете забанити людини в ICQ, наведіть на його ім'я курсор, клікніть правою клавішею миші і в меню виберіть пункт «Додати до списку ігнор іруемих». Попередньо в тому ж меню можете вибрати функцію і видалити себе зі списку контактів ігнор іруемого.
5
Користувач «Мейл-агента» також може поставити в ігнор співрозмовника. Наведіть на його фотографію курсор, і у вас відкриється список, останнім пунктом якого буде функція «Заблокувати». Виберіть її, і ви більше не зустрінетесь в даному месенджері з цією людиною.