Як оптимізувати браузер.

Основним завданням при здійсненні веб-серфінгу за допомогою gprs або edge є збільшення швидкості завантаження сторінок, а також економія трафіку. Для цього ви можете використовувати один з декількох простих способів.
Інструкція
1
Найбільш простим методом оптимізації браузера є скасування завантаження картинок, а також java і flash додатків. В цьому випадку економія трафіку складає до сімдесяти відсотків. Зайдіть в налаштування вашого браузера і поставте мітки на відповідних пунктах.
2
У випадку якщо ви використовуєте Mozilla Firefox, ви можете додати аддон Adblock Plus. З його допомогою блокуються банери, які нерідко становлять до тридцяти відсотків від маси сторінки і представляють нульову корисність при здійсненні веб-серфінгу.
3
При використанні браузера Opera ви можете включити режим Turbo, який за замовчуванням буде видаляти всі flash-елементи, що знаходяться на сторінці, тим самим зменшуючи час її завантаження.
4
У разі ж якщо ви віддаєте перевагу Google Chrome, вам бажано використовувати збірку ChromePlus - з її допомогою ви зможете блокувати весь flash-контент, що завантажується на ваш комп'ютер. Однак на відміну від інших браузерів, в цьому випадку завантаження здійснюється з істотною затримкою.
5
Ви також можете використовувати спеціалізовані сервіси, за допомогою яких стискається весь трафік в принципі. Можна виділити платні та безкоштовні сервіси. Платні, в свою чергу, поділяються на повністю платні і з можливістю безкоштовного використання. При використанні безкоштовного варіанту ви можете зіткнутися зі значним часом очікування обробки запиту, так як пріоритет буде відданий платним сполукам.
6
Пам'ятайте, що важливе вплив на оптимізацію браузера робить кількість програм, які крім нього використовують чинне підключення до мережі. У разі якщо вашим основним пріоритетом є веб-серфінг, відключіть такі додатки, як менеджери завантажень, торрент-клієнти, а також месенджери і додатки, які викачують оновлення.