Як запустити бібліотеку dll.

Dynamic Link Library являє собою динамічно подключаемую бібліотеку , яка зберігається в файлах з розширенням dll і містить скомпільовані програмні коди і ресурси. Запустити, переглянути і відредагувати дані документи можна за допомогою спеціального програмного забезпечення.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті програму-дізассеблер, яка дозволить вам отримати доступ до коду бібліотеки dll. Даних додатків в мережі досить багато. Наприклад, можна скористатися безкоштовною програмою Cygnys Hex Editor. Перейдіть на офіційний сайт розробника додатка за посиланням http://softcircuits.com/cygnus/fe і скачайте інсталяційний файл. Встановіть програму і запустіть. Натисніть кнопку "Відкрити" і виберіть dll-файл для перегляду. Він буде відображатися одночасно у вигляді двох таблиць: шестнадцатізначний код і текстові символи. При редагуванні однієї з них, зміни будуть відображатися і в другій.
2
Скористайтеся спеціалізованими програмами-переглядачами бібліотеки dll. Приміром, на сайті http://angusj.com/resourcehacker представлено безкоштовний додаток Resource Hacker, яке дозволяє не тільки запускати і редагувати код, а й переглядати зовнішній вигляд ресурсу. При цьому в налаштуваннях програми є можливість замінювати не тільки коди, а й об'єкти, файлу, dll. Також можна скористатися платною програмою Resource Tuner, яку можна придбати за посиланням http://www.heaventools.ru/resource-tuner.htm. Від безкоштовної версії вона відрізняється більш просунутою функціональністю і безліччю додаткових налаштувань.
3
Встановіть на комп'ютер додаток Total Commander. Зайдіть в папку з файлом бібліотеки dll і виділіть його. Після цього натисніть клавішу F3, щоб відкрився вбудований переглядач Total. Даний спосіб дозволяє тільки запустити файл, при цьому не варто вносити які-небудь зміни, оскільки в кращому випадку зависне ваша операційна система, а в гіршому буде серйозно пошкоджена сама програма.
4
Натисніть правою кнопкою мишки на значок будь папки. Виберіть пункт «Властивості» і перейдіть в розділ, який відповідає за зміну ярлика. Натисніть кнопку «Огляд» і перейдіть в папку з бібліотекою dll. Таким чином, ви зможете переглянути вміст dll-файлів без можливості редагування.